Молодь Донбасу запрошують на Львівщину вивчати досвід соціального підприємництва

Джерело:  bizshid.com  /  11:47, 24 Червня 2019

Молоді соціальні підприємці-початківці з Донецької та Луганської областей можуть взяти участь у конкурсі на участь у навчальному візиті до Львова

Подія буде цікавою для жителів Донецької та Луганської областей, які хочуть дізнатися більше про соціальне підприємництво, а також навчитися описувати та презентувати власні бізнес-ідеї, повідомляє «Бізнес-Схід». Взяти участь у конкурсі можуть і молоді підприємці-початківці або ті, хто має ідеї створення бізнесу/ініціатив, які вирішують певну соціальну проблему.

Під час візиту на Львівщину учасники отримають:

—  нові знання з проектного менеджменту та соціальних інновацій;

—  більше інформації про особливість ведення соціального бізнесу, його впливу на економічний та соціальний капітал країни;

—  вдосконалення практичних навичок створення бізнес-ідеї, її презентації;

—  підвищення рівня обізнаності щодо впливу на розвиток власних міст, ОТГ, сіл;

—  практику побудови комунікаційного плану та планування промоційних заходів для просування власного бізнесу.

«Ми обіцяємо, що інтерактивні формати роботи дозволять учасникам та учасницям візиту не тільки створити хорошу дружню атмосферу, але й напрацювати круті проекти, які можна буде реалізувати у власних громадах. Обіцяємо багато змістовних зустрічей та дискусійних вечорів. Особливо вітаємо участь молоді з числа ВПО, сімей учасників АТО, молоді з інвалідністю», —відзначають організатори поїздки.

Реєстрація триває до 27 червня 2019 року за посиланням. План візиту ТУТ.

Проект реалізує Інститут міста спільно з Фондом Східна Європа, Громадською організацією ChildFund Deutschland e.V. та за фінансової підтримки Федерального Міністерства економічної співпраці й розвитку Німеччини.

Вгору