Молодь Донбасу навчатимуть підприємництву і дадуть 60 000 грн на ідеї

Джерело:  shotam.info  /  16:22, 1 Серпня 2019

Хто може взяти участь?

На Донеччині у Маріуполі планують реалізувати проект «UPSHIFT Україна», що спрямований на розвиток соціальних і професійних навичок молоді. Кращі команди отримають гроші на свої ідеї, повідомляє пресслужба міськради.

Хто може взяти участь?

Взяти участь у проєкті зможуть охочі від 14 років до 21 року. Учасниками проєкту можуть стати школярі та студенти віком до 21 року. Вони мають пройти тренінги і запропонувати свій соціальний або підприємницький проєкт, на реалізацію якого зможуть отримати гроші.

 

 «Проект покликаний поліпшити перспективи працевлаштування молоді та спрямований на розвиток у підлітків підприємницьких навичок. Особлива увага приділяється соціально незахищеним верствам населення. Програма UPSHIFT поєднує тренінги з соціальних інновацій, наставництво і фінансову підтримку», – сказав програмним координатор Юнісеф Ерве Морен.

На що дають гроші?

Учасники під керівництвом ментора працюватимуть над власними ініціативами, спрямованими на вирішення соціальних проблем регіону. Відібрані команди отримають грант на суму 60 000 грн.

Запуск проекту в Маріуполі планується у жовтні 2019 року.

Вгору