Мелітопольський гауляйтер Балицький вирішив взятися за історію

Джерело:  sprotyv.info  /  18:58, 17 Серпня 2022

У перервах між запоями псевдогубернатор Запорізької області Євген Балицький приймає надважливі рішення, зрозумілі йому одному

У перервах між запоями псевдогубернатор Запорізької області Євген Балицький приймає надважливі рішення, зрозумілі йому одному.

Про це пише РІА Мелітополь.

https://t.me/riamelitopol/65091

Цього разу гауляйтер перейнявся питанням освіти молоді та вивчення історії. З цією метою тимчасово окупований Мелітополь відвідав міністр науки та вищої освіти рф Валерій Фальков.

«Колаборант Балицький обговорив із представником кремля низку найважливіших для мешканців Мелітополя, що перебуває на межі гуманітарної катастрофи, питань. Таких як: формування педагогічного складу викладачів історії, допомога провідних російських вишів у підвищенні кваліфікації педагогів, участь місцевих фахівців у російських освітніх та грантових проектах», — йдеться у повідомленні.

Але одному питанню рашисти приділили окрему увагу. Адепти «русского мира» урочисто оголосили про те, що історія Запорізької області буде впроваджена в загальний курс історії росії.

«Але з огляду на те, що країна-агресор століттями переписувала своє минуле, запозичуючи елементи культури та мови, привласнюючи собі заслуги інших країн і народів, неважко припустити, яку історію припишуть нашому краю рашисти.
Напевно, на сторінках книг з історії в росії зрадники на кшталт Балицького, Данильченка і Рогова будуть зображені в ролі великих управлінців, яких любить і підтримує місцеве населення, а не слуг Кремля, що потрібні лише для виконання всієї брудної роботи. А російські окупанти, звичайно ж, з’являться в образах доблесних визволителів, а не загарбників, мародерів та вбивць», — йдеться у повідомленні «РІА Мелітополь.

Група ІС повідомляла про те, що ЗСУ знищили дві бази окупантів та склад боєприпасів.

Вгору