Мелітополь став пілотним містом по виплатам компенсації за знищене житло (фото)

Джерело:  ria-m.tv  /  12:02, 17 Листопада 2023

Така постанова під номером 1185 була ухвалена в кінці жовтня

Кабінет міністрів вирішив провести експериментальний проєкт із обстеження знищеного майна в Мелітополі з застосуванням дистанційного зондування Землі.

Така постанова під номером 1185 була ухвалена в кінці жовтня.

Дистанційне зондування передбачає отримання даних про поверхню Землі методом аерофотознімання або шляхом спостереження і вимірювань із космосу. Обстеження буде проводитися за заявами про надання компенсацій від власників майна через програму "єВідновлення".

- Раніше можливість отримати компенсацію була тільки у власників зруйнованого житла на підконтрольній Україні території. Тепер гроші зможуть отримати і люди, чиє знищене майно знаходиться в окупації - не чекаючи на деокупацію, - прокоментував Мелітопольський міський голова Іван Федоров.

В Мелітополі приблизно 10 мешканців втратили житло і подали заявки на відшкодування втрат.

Як подати заявку
  • Через «Дію», ЦНАП або нотаріуса.

За додатковою інформацією звертайтесь до нашого відкритого простору допомоги «Саме тут» за телефоном +38 (067) 329-01-81.

Раніше повідомлялося, що за шість місяців дії програми "єВідновлення" виплати одержали понад 23 тис. українських родин, чиї домівки постраждали через бойові дії, на суму в понад 1,8 млрд грн. Із цих коштів українці вже витратили 590 млн грн на відбудову свого житла.

 компенсации за уничтоженное жилье1

 компенсации за уничтоженное жилье1

 компенсации за уничтоженное жилье2

 компенсации за уничтоженное жилье3

 компенсации за уничтоженное жилье4

Вгору