Медичні заклади на Донбасі отримали чергову партію гуманітарної допомоги від ЗСУ

Джерело:  sprotyv.info  /  11:22, 28 Листопада 2019

Допомога активно передається до лікарень Донецької та Луганської областей

До ДУ «Територіальне медичне об’єднання Міністерства внутрішніх справ України по Донецькій області» у місті Маріуполь надійшла чергова партія гуманітарної допомоги загальною вартістю більше 700 тисяч гривень та вагою понад 7 тон.

Зокрема до госпіталю правоохоронців буде доставлено ліжка медикалізовані, матраци, інвалідні возики, ходунки, допоміжні пристрої для хворих, стільці та інше, повідомляє сайт Управління цивільно-військового співробітництва ЗСУ.

Стратегічний гуманітарний проект «Допомога Схід» був заснований навесні 2018 року заступником начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерал-лейтенантом Сергієм Наєвим, на посаді Командувача операції Об’єднаних сил. У цьому році стратегічну гуманітарну ініціативу «Допомога Схід» схвалено начальником Генерального штабу — Головнокомандувачем Збройних Сил України генерал-лейтенантом Русланом Хомчаком, а її проведення доручено ЗГНШ ЗСУ генерал-лейтенанту Сергію Наєву.

Тільки за останні місяці поточного року в рамках проекту на Схід України доправлено майже 30 тон гуманітарної допомоги медичного призначення вартістю понад 7 мільйонів гривень. Допомога активно передається до лікарень Донецької та Луганської областей.

«До гуманітарної діяльності Збройних Сил України долучилися  десятки вітчизняних та міжнародних благодійних організацій, місцеві органи самоврядування, волонтери, представники великого та малого бізнесу з усіх куточків нашої країни. Реалізовувати гуманітарні проекти допомагають Сполучені Штати Америки, Канада, Польща, Німеччина, Франція, Велика Британія, країни Прибалтики та інші держави. Все це говорить про те, що ми не залишаємося на самоті з нашими труднощами і  маємо підтримку усієї світової спільноти у вирішенні проблемних питань українських громадян, які опинилися в скрутному становищі» — наголосив заступник начальника Генштабу ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Цього разу гуманітарний вантаж був доправлений на Схід за сприяння Асоціації міжнародних автомобільних перевізників – АсМАП України, керівник Леонід Костюченко, яка є постійним учасником проекту.

Як повідомляла група «ІС», за останні місяці цього року в рамках стратегічної гуманітарної ініціативи українських військових «Допомога Схід» на Донбас доставлено майже 20 тон цільової гуманітарної допомоги медичного призначення, яка оцінюється в суму 5,5 мільйона гривень.

Вгору