Медіавійни та Маріуполь: як колаборанти в окупованому місті відновлюють «Маріупольське телебачення»

Джерело:  vchasnoua.com  /  10:45, 5 Травня 2023

Команда колаборантів з Маріуполя зібралася «відновлювати» медіасферу в захопленому місті. За старою доброю традицією, у рашистів нічого не виходить, а тому вони збираються залучити до роботи місцевих студентів

Колаборанти Кіор та Бузулук

Нещодавно окупанти заявили, що в тимчасово захопленому Маріуполі немає нормальних медіа. Таким чином, зрадник України та колаборант Андрій Кіор збирається відновлювати «Маріупольське телебачення». В його «команді-ентузіастів» також інші колаборанти — Саша Бузулук та телеоператор Олександр Нурбердієв.

Компанія зрадників навіть створила Телеграм-канал, на який ніхто не підписується, зокрема так звані «журналісти» намагаються викладати відео в ютубі у Кіора. Сам колаборант ходить по інтерв'ю рашистів, називаючи себе «незалежним журналістом днр» зі словами «Возвращайтесь, ребята, в родной Мариуполь».

«Саша Бузулук, мій колишній співробітник, у якого не склалося навіть з Маріуполь24 і який пішов до Кіора. Телеоператор Олександр Нурбердієв, який давним-давно працював з Кіором, потім звільнився (Кіор його ніяк не виділяв, а там є теж манія величі), тепер ось — повернувся до свого „патрона“. Ця зграя-лійка створила громадську організацію „Маріупольське телебачення“ і тепер чекає грошей від Малькевича (того самого, який Пригожинський)», — розповідає справжній директор «Маріупольського телебачення» Микола Осиченко.

Колаборант Кіор розповідає про «плани відновлення» Маріупольського телебачення

За словами колаборантів, канал планують наповнити виключно маріупольським контентом. Іронічно, що в псевдомедійників виникають проблеми з монтажем. Звісно, ховати наслідки власних злочинів, спалені та зруйновані будівлі та пусті згарища замість колись квітучих вулиць буде дуже важко сховати на відео.

Разом з тим, директор «Маріупольського телебачення» поділився знімками, як зараз виглядає будівля, де був розташовуваний телеканал «Маріупольське телебачення» до окупації. Будинок стоїть неподалік від центру міста, на проспекті Нахимова — розтрощений та обгорілий. Окупанти не лише не відремонтували його, а й, схоже, не планують цього робити в майбутньому.

«Я навіть був радий, коли дізнався, що все вигоріло та було розтащене мародерами — не міг уявити, як окупанти-колаборанти виходять в ефір з нашої студії», — пише Осиченко.

Фото: Микола Осиченко

Не маючи великих успіхів із відновленням телебачення в Маріуполі, Кіор замахнувся на більше, а саме — збирається відкривати «Маріупольську кінотелеакадемію» разом із викладачами-рашистами. Зокрема, сюди вже нібито подали заявки абітурієнти-маріупольці. З ними, колаборанти якраз і планують працювати над так званим «відновленням» телебачення. Якщо нічого не виходить — отже треба залучати студентів.

У висновку ситуацію хочеться лише підсумувати словами справжнього директора «Маріупольського телебачення» Осиченка: «Вони свою організацію можуть назвати хоч „20-й Вік Фокс“, від цього суть не зміниться. А „Маріупольське телебачення“ ще повернеться до міста і вижене мітлою всю цю шушеру з медіапростору».

Вгору