Маріупольська дитяча амбулаторія №4 переїхала в нові будівлі

Джерело:  shotam.info  /  12:54, 8 Серпня 2019

Чим оснастили нові амбулаторії?

З 5 серпня маленькі пацієнти Центру первинної медико-санітарної допомоги №4 на прийом до своїх лікарів приходять в нові, відремонтовані приміщення. Про це повідомляє пресслужба Маріупольської міської ради.

Головна мета переїзду – поліпшення умов для пацієнтів та співробітників.

Про переїзд педіатричного відділення

Повідомляється, що частина педіатрів переїхали за адресою вул. Новоросійська 28. Це наблизило їх до району обслуговування пацієнтів, які проживають в МКР Черьомушки, де висока щільність дитячого населення.

 

Також частина педіатрів переїхали до основну будівлю по пр. Нахімова 35, що знаходиться в максимальній близькості від попереднього місця розташування дитячої амбулаторії.

Чим оснастили нові амбулаторії?

Амбулаторії оснащені прищеплювальними та манипуляційними кабінетами, боксами для дітей з температурою, окремими реєстратурами та санвузлами. В установах передбачений забір аналізів і вакцинація. Слід зазначити, що прийом аналізів буде виконуватися на місці, чого не було раніше.

 

Крім того, в амбулаторіях встановлені пластикові вікна. Вони оснащені новими комфортабельними меблями. Обладнані місця для дитячих колясок.

Відремонтовано центральний вхід в будівлю за адресою пр. Нахімова 35, встановлений спеціалізований пандус, відповідає технічним нормам.

Нагадаємо, у Маріуполі створять обласний центр телемедицини.

Вгору