Маленький Українець став зіркою мережі через запальне виконання Гімну України. Відео

Джерело:  news.obozrevatel.com  /  19:04, 5 Червня 2023

Став зіркою мережі: 7-річний школяр емоційно співав гімн України на останньому дзвонику

Мережу зачарувало відео, на якому 7-річний українець на ім'я Тимофій емоційно виконав Гімн України на шкільній лінійці. Хлопчик вклав усю душу, коли співав "найгарнішу пісню".

На святі останнього шкільного дзвоника маленький Тимофій почав гучно підспівувати гімну України. Відео потрапило у мережу, і школяр вже за кілька днів став популярним.

Кадри зі свята у навчальному закладі опублікував у TikTok блогер із ніком Alex Rokitskiy. Відео набрало понад 180 тисяч лайків. Користувачі мережі зауважили, що малий – справжній патріот, співав від душі, а майбутнє України в надійних руках (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця новини).

Згодом автор ролика познайомився з хлопчиком. Той розповів, що коли почалася війна в Україні, він самостійно вивчив Гімн.

http://news.obozrevatel.com/ukr/tv/rokits9-7239292715073015045-mp4.htm

https://news.obozrevatel.com/ukr/tv/tymofii-himn-mp4.htm

"Це була найгарніша пісня нашої України. Її всі співали. І я пробував так співати, щоб навчитися", – розповів Тимофій.

Нагадаємо: раніше мережу облетіло відео, де маленький хлопчик чуттєво слухає Гімн України. Він буквально відчув кожне слово та показав свою повагу до українського народу.

"Це маленький Ярик із Краматорська... Майбутнє України у надійних руках! Перемога буде за нами!" – йшлося у повідомленні.

Вгору