Лють. Просто Лють! Будні окупованого Маріуполя...

Джерело:  vchasnoua.com  /  18:45, 3 Травня 2024

Поки приїжджі з рф обживаються в награбованих домівках, місцеві існують просто неба

Росіяни, які понаїхали в окупований Маріуполь, відверто показують та хизуються житлом маріупольців. Вони обживаються у домівках, з яких від російських бомб рятувалися люди.

Маріупольці, чиї домівки розтрощила росія, живуть просто неба/ Ілюстративне фото

Росіяни в окупованому Маріуполі все більше притискають у правах жителів міста. Понад два роки люди живуть у розбитих домівках без належних благ. Дехто так і не отримав компенсацію за житло й нову домівку — тим більше.

Росіяни тепер присвоюють собі домівки маріупольців й відкрито хизуються житлом, яке вони відібрали.

Так, нещодавно у мережі з’явився допис, де цинічно виклали фото із «загарбаним» житлом людей, які змушені були рятуватися з окупованого міста.

«Проста відповідь в одному скрині, чому русня має повиздихати вся без огляду на стать та вік. А мраZота, що їм спонукає, має довго жити в українських тюрмах. Лють. Просто Лють», — коментує радник мера Маріуполя Петро Андрющенко.

У місті все дедалі більше стає росіян. Таким чином окупанти намагаються деукраїнізувати місто.

Загарбники зводять іпотечні будинки та віддають пусте житло не маріупольцям, а росіянам та приїжджим мігрантам з рф. І поки ті обживаються, місцеві страждають.

Так жінка, квартиру якої демонтували, переїхала в покинутий дитячий садочок поруч із будинком по бул. Шевченка, 252. Вона живе просто неба. Працює на ринку вдень.

«Вона впорядкувала свою територію і живе тут. Поруч знаходиться могила її батьків, яких не перепоховали. Ось так маріупольці існують після виселення з житла», — пише Андрющенко.

Вгору