Луганський Лондон

Джерело:  shotam.info  /  12:13, 23 Липня 2019

На Луганщині підприємниця планує створити англійський міні-парк

На Луганщині у Сєвєродонецьку може з’явитись міні-парк для сімейного дозвілля, зі спортивним майданчиком та кінозалом. Кампанію зі збору коштів на створення англійського міні-парку запустила місцева підприємниця Анастасія Муранова, повідомляє Бізнес-Схід. До того, як презентувати свою ідею громадській спільноті, жінка пройшла навчання в Академії краудфандингу ООН.

Чим особливий парк?

Англійський міні-парк – це не тільки простір для активного відпочинку, а й місце, де можна ще й вивчити англійську мову.

За словами Анастасії, у Сєвєродонецьку, місті, яке прийняло більше 40 тисяч переселенців, є всього 3 локації для прогулянок і жодного парку.

«Мами з дітьми долають кілометри в пошуках хоч якогось простору для відпочинку. Тож ми хочемо це змінити», – каже Анастасія.

Друга проблема, яку вирішує проект, – незнання містянами англійської мови.

«У нашому місті та регіоні багато людей не розуміють необхідність володіти мовами та навіть не уявляють, яка це перевага – знати англійську. За допомогою роботи парку ми змотивуємо жителів міста до навчання», – пояснює підприємниця.

Сама Анастасія англійську вчить ще змалечку. Зараз вона не уявляє свого життя без неї і вважає, що незнання мов дуже обмежує людину.

«Найефективніший метод вивчити й знати мову – це постійне вдосконалення. Це як ходити у спортзал чи їсти – отримання знань має той самий принцип. Вивчити раз і назавжди неможливо, англійська має бути стилем життя, якщо хочете володіти нею вільно. Навіть мінімальний рівень потребує зусиль і часу, обіцянки на кшталт «англійська за годину», на жаль, не дають особливого результату. Нейронні зв’язки – тривалий та складний процес», – вважає підприємниця.

Луганський Лондон

До слова, організаційного досвіду в Анастасії та її колег теж вистачає: вони вже відкрили три школи англійської мови в області.

«Парк – не перша наша мрія, яку втілюємо в життя, і не перший раз, коли залучаємо допомогу. Колись ми мріяли мати незвичайну школу, потрапивши в яку, ви ніби переноситесь у Лондон. Завдяки фінансовій підтримці міжнародних організацій, у тому числі ООН, ми відкрили аж три такі заклади», – розповідає дівчина.

Цим проектом ініціатори також хочуть нагадати, що зміни у своїй громаді може робити кожен.

«Нам важливо заохочувати містян бути відкритими до інших та світу в цілому; привчати їх цінувати красу та творити її самостійно. А ще – поважати навколишнє середовище: ми сортуємо своє сміття і вчитимемо це робити відвідувачів», – кажуть у команді проекту.

Дізнатися більше про проект та підтримати його можна тут.

Вгору