«Люди живуть надголодь», — мешканці Донецька розповіли про життя в окупації. ВІДЕО

Источник:  vchasnoua.com  /  14:11, 5 Ноября 2021

Жителі тимчасово окупованого Донецька розповіли про рівень життя у невизнаній республіці

Російський пропагандистський ресурс «Україна.ру» провів опитування серед жителів окупованого Донецька, та запитався у донеччан, скільки вони заробляють, чи вистачає їм їхніх доходів, та як їм взагалі живеться під владою окупантів.

Попри те, що інформаційний ресурс повністю підтримує владу бойовиків та виступає проти України, в опитуванні все ж таки показали настрої донеччан, які здебільшого не задоволені життям в ОРДО.

Зі слів донеччан, щоб більш-менш гідно проживати на території т.зв. «ДНР», заробіток має складати близько 30 тис. руб. (11 тис. грн), але заробити такі гроші в «республіці» досить важко.

«Я працюю на трьох роботах, тому мені вистачає. Це десь 25−30 тис. руб на місяць. Але, на жаль, це дуже великий об'єм роботи. Я б дуже хотіла мати змогу собі дозволити наймати житло, елементарно вдягнутися, і купити щось поїти. Але з одної роботи не вистачає», — розповідає донеччанка.

У людей пенсійного віку ситуація ще гірша.

«У мене пенсія 9 тисяч рублів (3300 грн). Це дуже мало. На одні ліки йде близько 5 тис. руб. на місяць. Взагалі життя у нас тяжке ще й через те, що ми закриті, ми як зона. Ми як в резервації, — ділиться власною думкою одна з опитаних. — У нас немає ані залізничного, ані авіаційного сполучення, ми живемо не як у 21 сторіччі».

«Зарплати у нас вистачає на те, щоб поїсти і оплатити аптеку, — розповідає ще один житель Донецька. — Всі чудово знають, що ті гроші, які сюди (в ОРДО — ред.) заходять — вони просто грабуються. Мінімальний прожитковий мінімум у розмірі 6−7 тис. руб при сьогоднішніх цінах у магазині — це просто смішно. Люди живуть надголодь. Прикро, коли жінки у віці приходять і колупаються у смітнику. Це не безхатьки, це просто люди, яким дійсно нема що їсти, які жебракують на вулицях».

Наверх