Куратори для хвостатих: притулок з Покровська пропонує всім охочим стати опікунами для тваринок

Джерело:  vchasnoua.com  /  11:14, 4 Листопада 2023

У притулку пропонують задонатити тваринкам суму від 500 гривень, які підуть на їжу та потреби улюбленців. Натомість вам надсилатимуть фото пухнастих чи пернатих та всі звіти про витрати

Волонтерка з Покровська Дар’я Корх опікується притулком з врятованими тваринами. Кожного місяця на їхнє забезпечення потрібні великі гроші, а тому притулок пропонує кожному охочому стати куратором улюбленця.

Таке кураторство передбачає, що людина надсилає Дар'ї суму від 500 гривень, які підуть на забезпечення хвостатого. Натомість вам надсилатимуть фото, відео, а також чеки та звіти, куди і на що витрачають ці гроші.

Як пояснює Дар’я, усі тваринки врятовані з Донеччини, прифронтових територій. Хвостаті різні, але в основному це паралізовані, трьохлапі, або просто старенькі улюбленці, яких вже не мають на меті прилаштовувати, бо для них це буде стресово.

«У нас є 30 собак, 40 котиків і сім пташок. Кожного місяця на утримання тваринок в мене йде 15−20 тисяч. Це витрати на наповнювачі, корм, дрова, пелюшки, мийні засоби та комунальні послуги. Якщо у мене набереться 40 людей, які надсилатимуть по 500 грн, то не буде потреби відкривати збори, а ці гроші повністю покриють забезпечення кожного улюбленця. Сьогодні у мене на кураторстві всього лише п’ять тварин, люди стабільно помагають. Зрозуміло, що хтось перераховує по тисячі, хтось по 500 грн. Їм не потрібні гроші на лікування, лише на такі базові потреби», — зазначає власниця притулку.

Найдорожче утримувати котиків, бо їм потрібен корм і наповнювач. Напередодні зими притулок також буде запасатись вугіллям та бензином, бо невідомо, як буде з електрикою — для цього теж потрібні кошти.

Крім того, у родині улюбленців живуть три голуби та чотири ворони. Вони мають травми, дехто втратив крило. Власниця притулку розповідає, що грачі довго живуть, наприклад грачиха на ім'я Галина Іванівна, живе вже п’ять років.

Воронів годувати теж не дуже дешево, бо в їхньому раціоні є м’ясо, сир, яйця та каша. Натомість з голубами легше, бо їм купують зерно.

«Тварин на перетримку ми не надаємо, бо вони непогано живуть і в притулку. У них тут є все необхідне, тим паче такі передачі з рук в руки травмуватимуть психіку тваринки. Ми маємо багато котиків, вони здорові, красиві, тому якщо хтось погодиться забрати їх додому назавжди, то ми будемо тільки раді», — пояснює Дар’я.

Стати куратором та допомогти притулку фінансово можна за реквізитами:

Карта приват банку: 5 168 745 612 467 255 Корх Дар’я

PayPal: vadimdemchuk1736@gmail.com.

Контактний телефон: 660 976 058

https://www.facebook.com/dasha.korkh/posts/6806282422818820?ref=embed_post

Чарлі, який вижив: на Донеччині власниця притулку врятувала песика з простреленим хребтом

Собаці вдалось вижити попри важку травму. Тепер, попри інвалідність, він щасливо житиме у притулку своєї рятівниці.

Півтора року тому власниця притулку тварин у Покровську Дар’я Корх йшла вулицею і побачила мертве тіло собаки — так їй тоді принаймні здалося. Підійшла перевірити, та враз песик моргнув. Цей маленький жест і врятував тваринку від жахливої смерті.

Жінка забрала його до себе та надала потрібну допомогу. Під час огляду виявилось, що у хвостатого висока температура понад 40 градусів та інсульт. Попри те, тваринка виявилась міцною і зі всіх сил трималася за життя.

Пізніше виявилось, що песику стріляли у хребет. Куля там і залишилась та приносила хвостатому багато болю. За допомогою медичного втручання її витягли, але ходити, на жаль, він так і не зміг.

«Зараз у нього також не працює сечовий, я допомагаю йому зціджуванням. Ось півтора року так ми і живемо. Він дуже дружній хлопчик, грайливий і активний», — розповідає Дар’я.

Малюка назвали Чарлі. Зі зрозумілих причин песику не будуть шукати сім'ю. Тепер собачка назавжди з інвалідністю, але вона житиме в люблячих руках Дар'ї та в хорошій компанії інших тваринок.

Попри те, аби утримувати притулок, Дар'ї потрібно чимало грошей. Саме тому жінка пропонує усім охочим стати віртуальними опікунами улюбленців, що і зробило медіа «Вчасно» з Чарлі. Така функція дозволяє усім охочим надіслати будь-який донат на рахунок Дар'ї Корх, а вона, своєю чергою, надсилатиме фото і відео улюбленця, а також усі звіти та чеки про те, на які потреби тваринки витрачають ці гроші. Кожен донат важливий, однак в середньому на кожну тваринку йде близько 500 грн на місяць — ці гроші покриють забезпечення кожного улюбленця.

Якщо ви теж хочете фінансово допомогти хвостатим чи пухнастим малюкам з притулку Дар'ї, переходьте за реквізитами:

Карта приват банку: 5 168 745 612 467 255 Корх Дар’я

PayPal: vadimdemchuk1736@gmail.com.

Контактний телефон: 660 976 058

Або пишіть Дар'ї в соцмережі.

Вгору