Куратори для хвостатих: притулок з Покровська пропонує всім охочим стати опікунами для тваринок

Джерело:  vchasnoua.com  /  16:56, 16 Жовтня 2023

У притулку пропонують задонатити тваринкам суму від 500 гривень, які підуть на їжу та потреби улюбленців. Натомість вам надсилатимуть фото пухнастих чи пернатих та всі звіти про витрати

Волонтерка з Покровська Дар’я Корх опікується притулком з врятованими тваринами. Кожного місяця на їхнє забезпечення потрібні великі гроші, а тому притулок пропонує кожному охочому стати куратором улюбленця.

Таке кураторство передбачає, що людина надсилає Дар'ї суму від 500 гривень, які підуть на забезпечення хвостатого. Натомість вам надсилатимуть фото, відео, а також чеки та звіти, куди і на що витрачають ці гроші.

Як пояснює Дар’я, усі тваринки врятовані з Донеччини, прифронтових територій. Хвостаті різні, але в основному це паралізовані, трьохлапі, або просто старенькі улюбленці, яких вже не мають на меті прилаштовувати, бо для них це буде стресово.

«У нас є 30 собак, 40 котиків і сім пташок. Кожного місяця на утримання тваринок в мене йде 15−20 тисяч. Це витрати на наповнювачі, корм, дрова, пелюшки, мийні засоби та комунальні послуги. Якщо у мене набереться 40 людей, які надсилатимуть по 500 грн, то не буде потреби відкривати збори, а ці гроші повністю покриють забезпечення кожного улюбленця. Сьогодні у мене на кураторстві всього лише п’ять тварин, люди стабільно помагають. Зрозуміло, що хтось перераховує по тисячі, хтось по 500 грн. Їм не потрібні гроші на лікування, лише на такі базові потреби», — зазначає власниця притулку.

Найдорожче утримувати котиків, бо їм потрібен корм і наповнювач. Напередодні зими притулок також буде запасатись вугіллям та бензином, бо невідомо, як буде з електрикою — для цього теж потрібні кошти.

Крім того, у родині улюбленців живуть три голуби та чотири ворони. Вони мають травми, дехто втратив крило. Власниця притулку розповідає, що грачі довго живуть, наприклад грачиха на ім'я Галина Іванівна, живе вже п’ять років.

Воронів годувати теж не дуже дешево, бо в їхньому раціоні є м’ясо, сир, яйця та каша. Натомість з голубами легше, бо їм купують зерно.

«Тварин на перетримку ми не надаємо, бо вони непогано живуть і в притулку. У них тут є все необхідне, тим паче такі передачі з рук в руки травмуватимуть психіку тваринки. Ми маємо багато котиків, вони здорові, красиві, тому якщо хтось погодиться забрати їх додому назавжди, то ми будемо тільки раді», — пояснює Дар’я.

Стати куратором та допомогти притулку фінансово можна за реквізитами:

Карта приват банку: 5 168 745 612 467 255 Корх Дар’я

PayPal: vadimdemchuk1736@gmail.com.

Контактний телефон: 660 976 058

https://www.facebook.com/dasha.korkh/posts/6806282422818820?ref=embed_post

Возможно, это изображение собака и текст

Хвостатые дети ищут своих кураторов .

Здравствуйте, мы животные с Донецкой области, нас 30 собак , мы разные . Парализованные , старички , трёх лапые и мамы спасли нас . Каждый из нас был бездомный , теперь у нас есть огромная семья , где мы любимые и живые .

Так же у нас более 40 котиков , тоже разные и больные , ещё 7 птичек инвалидов .

Нам надо кушать каждый день , нам надо тепло и за все надо платить .

Что такое кураторство ?

Вы выбираете себе любимчика и раз в месяц помогаете суммой 500 грн .

Если половина деток найдут кураторов ,то и каждый месяц будет сытым и теплым, можно и не одно животное взять на кураторство ,на ваше усмотрение .

С нас отчёт, фото и видео вашего кураторского подопечного .

Карта приват банка 5168745612467255 Корх Дарья.

PayPal vadimdemchuk1736@gmail.com.

Огромное спасибо.

Вгору