Кремлівські таблетки та шапочки з фольги: як ідеологія “руського міру” спотворює психіку людини

Джерело:  sprotyv.info  /  13:42, 22 Листопада 2023

А як же велич та нано-технології?

Дуже цікаві ці люди з руським миром у голові. Я маю на увазі росіян та проросійських мешканців ОРДЛО, бо ж носії скрепів та ідей руського миру, вони однакові у будь якій точці світу.

Знаєте, ці люди завжди мріють про щось погане для світу за винятком себе, немов виключають себе з життя. От вони мріють створити цей «сталін гулаг» для усього світу, але так, що це їх не стосувалося.

Мріють вдарити по світу ядерною зброєю, але так, щоб це їх не стосувалося.

Мріють про те, щоб розстрілювали людей по їх доносам, але щоб це їх не стосувалося.

Мріють вбивати, але вони категорично проти, щоб вбивали їх.

Якщо аналізувати усі бажання, мрії, скрепи, висловлювання носіїв ідей «сталін-ленін-путін-цар Микола-комунізм-монархія-уся влада народу», а це критична більшість мешканців росії та ОРДЛО, то стає зрозумілим, що вони бачать себе лише вертухаями, виконувачами, катами світу та людей, виключаючи хоч найменшу поразку, покарання чи перебування їх у стані жертви.

Як на мене, ця ситуація утворилася через постійну безкарність росії та росіян. 100 чи більше років безкарності. Звісно це надало їм відчуття сили та могутності. Звісно це зітерло в них відчуття самозбереження.

У 2022 році я спостерігала дуже велику кількість дописів з боку росіян та проросійських мешканців ОРДЛО на дуже цікаву тему «як це українці нас вбивають, як це українці не підкорилися, як це українці чинять опір». Росіяни дуже довго не могли сприймати інформацію про той факт, що вони смертні, не сильні, не найкращі, не найтехнологічні, бо ж у їх голові це неможливо. Це вони мають вбивати, безкарно та весело, а усі інші мають просто гинути, не заважаючи росіянам.

Цілий рік знадобилося росіянам, щоб зрозуміти, що вони смертні. Й не тільки смертні, а й незахищені, ні державою, ні військом, ні технологіями.

Ні, ще настрої «ого-го», але шапки для «закодування» вже скінчаються. Звісно ж, росія ще набере у військо тих, хто хоче вмерти за сталіна та скрепи, тих, кому треба виплатити кредит, тих, кого з дому женуть жінки, бо ж треба посмертні виплати. Але зрештою, розуміння, що вони не пуп землі, вже прийшло. Чи змінить це суспільство на росії, ні. На це треба багато часу.

От зараз на росії «раскол и шатания». Бо ж їх кумир, співак зі скрепним нікнеймом «Шаман» під час свого виступу імітував включення «червоної кнопки» з нанесенням ядерного удару. Критична більшість росіян шаленіє «ударим по Америке», не розуміючи наслідків, бо ж вони руські, скрепні, їх це не зачепить.

Меншість на росії задається питанням «а як по нас». Меншість хоче жити, але вона у заручниках критичної більшості. Знайомо? Так, знайомо, особливо тим, хто потрапив в окупацію в ОРДЛО.

До речі в ОРДЛО ті ж самі носії руського миру не дуже радісно зреагували на фашизм «Шамана». «Ці фанатики готові вбити усіх, включаючи себе» – так зреагувала критична більшість мешканців ОРДЛО, які при цьому усьому є носіями ідей руського миру та скреп. Тобто в ОРДЛО розуміння, що росіяни фанатично хочуть все знищити, все ж таки приходить.

Росіяни готові «шарахнуть по Америке ядеркой», але тихо копають собі бункера, бо воно якось патріотично, скрепно, православно, але стрьомно й хочеться жити, бо співати про «ядерний попіл» це одне, а стати свідком, коли тебе у ядерний попіл, то вже інше.

От зараз спостерігаю дуже смішну ситуацію, яку захотіла вам розповісти, бо ж спостерігання за лаптестаном, це доволі повчально та цікаво, ну, хоча б з точки зору психології.

Ця історія найкраще ілюструє усе те шалабудне нашарування, яке формує мозок носія руського миру та з яким пересічний росіянчик чи ново рос-ордлинець живе.

Над Ростовщиною та ОРДЛО часто у небі з’являються білі сліди від ракет чи літаків.

Колись до війни й над Україною таке було, бо ж літали ми, до нас.

А ось над Ростовщиною та ОРДЛО зараз небо дуже жваве, як на війну, бо ж летить від них до нас, та повертається «бумерангом». Й хоча цивільні аеропорти на Ростовщині закриті, військові літаки літають.

Аеропорт імені Платова та ще 10 аеропортів півдня та центру росії не приймають цивільні судна з 24 лютого 2022 року – польоти призупинені з метою безпеки з першого дня так званої на росії «сво». Закриття діє безстроково до особливого розпорядження. На території аеропорту діє величезний морг-холодильник для зберігання тіл, а також військова база.

Й здавалося б, що боятися великому й непереможному носію нано-технологій та скреп, захищеному православієм та мощами усіх святих народові. Тим більше, що ж усі розуміють, куди летять ці ракети та літаки. Але от як раз саме ця частина росіян та ординців перебуває у паніці. Ці сліди називають «хімтрейлери» й пов’язують з тим, що хтось розпорошує над росією та ОРДЛО віруси та хімічні сполуки, що призводять до масової загибелі людей.

Ця тема є топ-темою в ОРДЛО та на росії, бо ж страшно, що капець.

Ні, звісно ж є «найкраща у світі російська ППО», «попи освятили», але страшно, що капець.

Усі хочуть знищити бідних росіян. Он навіть у небі малюють чорті знає що, а це страшно, що капець.

Що цікаво, ніхто з великоскрепних імперців не задається питанням, а хто ж розпорошує над їх головами віруси й хімічні сполуки у небі над їх територією, яка контролюється їх армією та їх ППО, де літають виключно їх літаки. Але критична більшість впевнена, що це кляті укропи та американці вбивають бідних росіян вірусами з біолабораторій, які у небі над росією та окупованими нею територіями й розтрушують.

Тобто усі великороси вірять у хімтрейлери, у віруси, якими хочуть вбити росіян та новоросів, але ніхто не думає, як вони там з’являються. В небі росії, захищеному росією, де літають виключно літаки росії.

Я пам’ятаю 2014-й рік, коли по Луганщині масово розповсюджували «новини» про те, як Україна, тобто ЗСУ буде заповнювати міста Луганщини отруйним фосфорно-гірчичним газом. Що саме цікаве, цю «новину» несли у люди вчителі, чиновники, лікарі, тобто люди з вищою освітою.

Нарід тоді у той самій проросійській масі, так панікував, що страшно було жити поруч, бо це виглядало, як масово шизофренія. Бо ж люди з освітою, у мене, наприклад, це була сусідка вчитель біології, реально боялися газової атаки на наше місто Свердловськ.

Я спиталася, як же будуть «задувати місто газом», як це можливо фізично, особливо коли у місті постійні вітри? Місто візьмуть під ковпак, закриють, зроблять якусь «скляну банку» над містом й туди задують газ? Відповідь вчителя з вищою освітою була прямолінійна «это же американские технологии».

Ото так з цими «хімтрейлерами». Чим більше прогуляних уроків у школі, тим більше у твоєму житті казки та чудес. Особливо, коли навколо рептілоїди, масони та скрепи.

Але паніка на росії та в ОРДЛО зростає. «Хімтрейлери» люди бачать щоденно, то почали казати вже при біологічну зброю, яку зле НАТО та ще більш злі укропи, застосовують проти бідних росіян та новоросів.

На цій темі дуже гарно робити соціологічні дослідження. Й ми знову бачимо дуже важливі речи. Перше, це те, що на такі теми, як й «передбачення екстрасенсів чи ванги» чи всесвітні заговори масонів, чи рептілоїдів у владі, чи навпаки животворяща дія святих молей, ведуться саме носії ідей руського миру, імперці та великоросів. Тобто люди, які впевнені у своїй величі й нано-технологіях росії, вірять у те, що є сили, які або знищать росію, або захистять. А як же велич та нано-технології?

Саме пропутинці, носії ідей руського миру та імперці схильні до віри у «незвичне», заговори, забобони, чудеса. Але, що ще цікаво, ці ж люди, що вірять у нано-сили росії, до гикавки бояться «хімтрейлерів», які по небу росії розпорошують літаки росії.

Цікаво, це деградація, брак освіти чи дійсно, ось ця ідеологія руського миру так змінює психіку людей?

Звісно, що це не важливо. Але, як приємно читати усі ці істерики, паніки з росії та ОРДЛО, як люди передають одне одному «100% информация», купують «кремлевские таблетки от всего», носять шапочки з фольги та миють підлогу розчином марганцівки, бо ж це старий, перевірений радянський засіб від дії «хімтрейлерів» та вірусів з бактеріями, бо ж жоден вірус, який зрощено у американських біолабораторіях, не витримає запаху російської хлорки, смаку марганцівки та перекису водню, випитому натщесерце.

Олена Степова, для ІС

Вгору