Кремль намагається зганьбити ЗСУ через фейкові відео з полоненими

Джерело:  sprotyv.info  /  10:26, 2 Грудня 2022

Про це повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр на брифінгу

Росія намагається зашкодити репутації українських військових шляхом публікації зрежисованих відео з нібито неналежним поводженням з полоненими.

Про це повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр на брифінгу.

«Кремлівська влада продовжує спроби завдати збитки репутації українських захисників і захисниць через нібито неналежне поводження з військовополоненими», — сказала вона.

Так, час від часу з’являються фейкові або зрежисовані відео про нібито неправомірне поводження українських бійців з військовополоненими.

«Нагадаю, що російські солдати прийшли на нашу землю вбивати, гвалтувати і грабувати. Ті з них, хто потрапив у полон, утримуються у належних умовах відповідно до норм міжнародного права. До них забезпечується доступ представників міжнародних організацій», — додала Маляр.

У листопаді з’явилося відео нібито здачі росіян у полон, проте один із окупантів раптом почав стріляти у бік ЗСУ. Після цього російські пропагандисти звинуватили українців у нібито розстрілі військовополонених, що є воєнним злочином. При цьому загарбники перші відкрили вогонь і втратили статус військовополонених.

Як повідомляла група “ІС”, СБУ затримала проросійського агітатора, який готував фейки для пропагандиста Соловйова.

Вгору