Кращий лікар України-2019 врятував понад 500 поранених на Донбасі військових

Источник:  shotam.info  /  11:35, 15 Августа 2019

Нині, крім лікування та операцій, він займається підготовкою більш ніж 180 лікарів-інтернів за фахом “ортопедія і травматологія”

Завідувач травматології Дніпропетровської обласної клінічної лікарні імені Мечникова Іван Жердєв, який став переможцем в номінації “Найкращий лікар України”, врятував більше 500 поранених на Донбасі українських військових. Про це повідомляє Укрінформ.

За 40 років – понад 1000 операцій!

За 40 років роботи лікарем Жердєв провів тисячі операцій. Але найбільш складними були останні 5 років, адже у лікарні ім. Мечникова рятують поранених у зоні ООС військових. Головлікар розповів, що лікарі та медичний персонал буквально жили на роботі, ночами чекали гелікоптери з пораненими, за операційним столом проводили десятки годин.

Жодного разу не пожалкував про вибір професії

Сам Жердєв говорить, що жодного разу в житті не пожалкував про свій вибір професії.

“Коли ми в перший раз побачили цих хлопчиків 20-річних, у яких не було кінцівок, оцей згаслий погляд і все інше, було зрозуміло і сумніватись не доводилось, що треба було ставати і робити операції, рятувати життя. На те ми й лікарі”, – говорить лікар.

Нині, крім лікування та операцій, він займається підготовкою більш ніж 180 лікарів-інтернів за фахом “ортопедія і травматологія”.

Нагадаємо, що єдина в Україні гінекологиня на візку Валентина Пугач допомогла народитися сотням малюків.

Наверх