Крафтові миші зі столичного метро врятують бездомних котів та собак

Джерело:  bigkyiv.com.ua  /  14:02, 27 Березня 2024

Майстриня Ганна Іванівна, яка через війну вимушено переїхала із рідного Миколаєва до Києва виготовляє крафтових мишей, половина доходів від продажу яких іде на порятунок бродячих тварин. Спочатку жінка торгувала іграшками в підземці, тепер готова отримати замовлення онлайн

“Команда крамниці Animalism by UAnimals не змогла проминути цю історію і задумала дещо особливе. Того ж дня наші дівчата вирушили на пошуки Ганни Іванівни і познайомились із нею біля виходу із однієї зі станцій київського метро, де вона і продавала вироби за кількадесят гривень. Так і народилась колаборація Animalism & Hanna Ivanivna”, – розповів Олександр Тодорчук.

Мишеня ручної роботи коштує 400 грн. Із кожної проданої іграшки 200 грн спрямовують на порятунок тварин, що постраждали від війни. Решта 200 грн – гонорар майстрині.

“Дуже хочеться надихнути і підтримати цю прекрасну жінку! Що скажете? Здається, нам всім дуже-дуже потрібні ці незламні мишенята”, – зазначив Тодорчук.

Раніше “ВК” розповідав, що жителів Київщини та столиці закликають допомогти звірям, які проходять реабілітацію, та стати для них друзями-опікунами.

Вгору