Коли в Одесі горіла багатоповерхівка, а українці ховалися від БПЛА...

Джерело:  news.obozrevatel.com  /  18:00, 2 Січня 2024

У новорічну ніч, коли в Одесі палав багатоквартирний будинок унаслідок влучання російського безпілотника, на провладному Першому каналі у Росії лунала пісня "Пливе кача", яку на свій лад переспівав репер з нині окупованого Маріуполя Акім Апачев. У ній путініст українською мовою оспівав тероризм РФ та назвав українських воїнів "демонами"

У новорічну ніч, коли в Одесі палав багатоквартирний будинок унаслідок влучання російського безпілотника, на провладному Першому каналі у Росії лунала пісня "Пливе кача", котру на свій лад переспівав репер з нині окупованого Маріуполя Акім Апачев. У ній путініст українською мовою оспівав тероризм РФ та назвав українських воїнів "демонами".

Ця вакханалія відбувалася на тлі того, як десятки БПЛА летіли над Україною, а українці перервали святкування, щоб переміститися в безпечні місця. Як пишуть пропагандисти, артиста запросили, щоб він начебто від ім’я українців "засудив дії влади".

"Український репер Акім Апачев виконав пісню "Пливе кача" українською мовою у новорічному ефірі "Першого каналу". Зазначається, що Апачев виступив разом зі співачкою Дарією Фрей. Ліричний герой пісні засуджує дії влади України", – описали пропагандистське шоу росЗМІ.

https://video.antikor.com.ua/vd/6752751.mp4

Нагадаємо, що набір слів, який Апачев назвав піснею, був уперше виконаний влітку 2022 року. Відомим цей "хіт" у Росії став лише завдяки тому, що артиста кликали з ним на Z-заходи.

https://video.antikor.com.ua/vd/675275.mp4

Кремль використовує колаборанта, щоб виправдати свої звірства в Україні. Пропагандисти щоразу підкреслюють, мовляв "українець засуджує дії ЗСУ та влади", однак від українського в артиста залишилося лише місце народження.

На пропагандистському Першому каналі цинічно заспівали "Пливе кача", коли в Одесі горіла багатоповерхівка, а українці ховалися від БПЛА

Вже багато років він сумлінно працює на російську пропаганду, підтримує війну та геноцид українців. Навіть свій трек, який уродженець Маріуполя всюди співає, він не зміг написати без помилок в українських словах.

Нагадаємо, українська пісня "Пливе кача по Тисині", за свідченнями фольклориста Івана Хланти, була записана ще у 1940-х роках у селі Воловець Закарпатської області. Саме в тому регіоні, як вважається, вона і була написана.

Тужлива композиція належала до репертуару воїнів УПА, а в наш час стала широковідома після її виконання під час реквієму за загиблими учасниками Революції гідності. Дев’ять років тому вона стала неофіційним гімном Євромайдану.

Вгору