Колапс ялтинської медицини в рамках її злочинної «федералізації»

Джерело:  arc.construction  /  19:23, 19 Вересня 2022

Фейкове сімферопольське «міністерство» не відстає у руйнуванні кримської медицини, що вже призвело до закриття пологових будинків у Чорноморському та Роздіненському районах окупованого півострова

У 2021 році окупанти заявили про чергову злочинну «зміну статусу» медичних установ окупованої Ялти, яка зводилася до їхнього протиправного підпорядкування «Федеральному медико-біологічному агентству росії».

Наша Асоціація з 2020 року відстежувала злочинне «реформування» ялтинської медицини, викликане двома чинниками – прагненням окупантів і колаборантів «перерозподілити» ласі землі лікарень та поліклінік Південного берегу Криму та забезпечити в цьому «найбільш захищеному» районі півострову «базу» для військової медицини агресора.

Примітно, що злочинним «керівником» фейкової «ялтинської філії» згаданої «федеральної агенції» загарбники протиправно заявили в листопаді минулого року Ольгу Єрьоміну, яка зробила кар’єру у сфері освіти Костромської області та «дослужилася» там до заступника губернатора. При цьому жодної медичної освіти дана колишня директорка школи, а потім начальниця управління освіти адміністрації Костроми не має.

Сумний результат не змусив на себе довго чекати, та зараз навіть став дещо публічним, оскільки набрала обертів боротьба між сімферопольським фейковим «міністерством охорони здоров’я» та згаданим «удільним господарством» пані Єрьоміної, природно – за землю та гроші.

Стали озвучені характерні риси «медичного сектора» від окупантів – нестача лікарів та плинність кадрів, недоступність «безкоштовних процедур» та поганий стан медичних закладів. Примітно, що Єрьоміна «не бачить потреби» у посиленні медперсоналу Ялти на літній період, що може характеризувати реальний стан справ у «курортному секторі» та фейковіть нібито «мільйонів туристів».

У той же час самі ялтинські лікарі вказують на «скорочення окладів» до 8 тисяч рублів при їхньому «переведенні на федеральні рейки», що, наприклад, призвело до того, що в ялтинській поліклініці з 25 педіатрів, які працювали в 2014 році, зараз залишилося лише п’ять. Це зараз призвело до «бунту на колінах» «персоналу ялтинського пологового будинку та міської стоматології», яких наразі готують до чергового злочинного «переведення», цього разу – до «федеральної філії».

Втім, як уже повідомляла АРК, і фейкове сімферопольське «міністерство» не відстає у руйнуванні кримської медицини, що вже призвело до закриття пологових будинків у Чорноморському та Роздіненському районах окупованого півострова.

Вгору