Ключовий «кримській» підрозділ агресора «розчиняється» у степах Херсонщини

Джерело:  arc.construction  /  12:12, 5 Жовтня 2022

Примітно, що російський пропагандист Роман Сапоньков став «завчасно виправдовувати» невдачі цього з’єднання відсутністю ротацій та «мобільного резерву», боягузтвом російських танкістів та «навіть» якісними навичками й сучасним обладнанням Збройних Сил України

З початку масштабної російської агресії багаторазово повідомлялося про втрати «126-ї бригади берегової оборони» агресора, яка до лютого 2022 року дислокувалася в окупованому Криму, насамперед – у селищі Перевальне, та в якій «проходило службу» багато кримських «призовників» та «контрактників». Наразі, за умов оголошених українською владою успішних дій Української Армії у північній частині Херсонської області, агресор втратив позиції, які, зокрема займала «126-та бригада».

Примітно, що російський пропагандист Роман Сапоньков став «завчасно виправдовувати» невдачі цього з’єднання відсутністю ротацій та «мобільного резерву», боягузтвом російських танкістів та «навіть» якісними навичками й сучасним обладнанням Збройних Сил України.

Водночас у пабліках окупантів соціальних мережах повідомляється, що начебто станом на вечір 4 жовтня «126-та бригада» окупантів, за умов наступу Української Армії, фактично припинила своє існування, та її залишки були включені у склад інших угруповань агресора. Попри ймовірність дезінформації агресора з цих питань, очевидно що під час відступу із звільнених Збройними Силами України населених пунктів Херсонської області вказане «кримське» з’єднання агресора щонайменше понесло важких втрат.

За цих умов характерними є нові заяви пропаганди російських загарбників про «інспектування» командувачем Чорноморським флотом агресора Віктором Соколовим «бойового злагодження підрозділів мобілізованих резервістів» на «кримському полігоні Опук» де традиційно готували склад «126-ї кримської» та «810-ї севастопольської» бригад агресора. Адже відповідне «гарматне м’ясо» агресора злочинно готується ним саме на заміну «зниклим» у степах Херсонщини «кримським підрозділам» окупантів.

Вгору