Київ продовжив безкоштовний проїзд у транспорті для пільговиків з інших міст

Источник:  bigkyiv.com.ua  /  13:52, 24 Декабря 2020

Київрада подовжила можливість пільгового проїзду в громадському транспорті Києва для мешканців інших міст до 1 липня наступного року. Відповідне рішення підтримали 104 депутати

За словами мера Києва Віталія Кличка, відповідні зміни були внесені до цільової програми “Турбота. Назустріч киянам” на 2019-2021 роки.

Ми мали з 1 січня забезпечувати пільговий проїзд виключно киянам. Тобто, з початку 2021 року не кияни-пільговики уже не змогли б користуватися київським громадським транспортом безкоштовно. Але це – і мешканці Київської області, які працюють в Києві, і ветерани-захисники, які приїжджають в столицю, й інші пільговики, які не проживають в Києві. Тому ми подовжили для них можливість користуватися пільговим проїздом”, – підкреслив Кличко.

Зокрема, на пільговий проїзд у громадському транспорті столиці можуть розраховувати наступні категорії пільговиків – не киян: пенсіонери, чорнобильці, люди з інвалідністю, учасники бойових дій, учасники АТО та деякі інші категорії.

Нагадаємо, уряд схвалив експериментальний проєкт щодо впровадження послуги з оформлення єдиного е-квитка на транспортному порталі електронних послуг e-transport.gov.ua. Зокрема, єдиний електронний квиток буде діяти на залізничний, авіа та громадський транспорт Києва. Проєкт стартує у столиці із єдиного е-квитка на залізницю та метро.

Наверх