«Хто ми? Психоаналіз українців»: на Донеччині покажуть документальний фільм про трагедію Голодомору

Джерело:  ugorod.dn.ua  /  11:54, 14 Січня 2022

Це фільм, який має побачити кожен українець, — кажуть про картину його творці

Серед героїв фільму відомі українці: публіцисти, поети, науковці, економісти і навіть колишні президенти країни. У картині зібрані свідчення українців, які пережили Голодомор та розповідається про те, як знищували населення в різних частинах країни, зокрема і на Донбасі.

Документальний фільм «Хто ми? Психоаналіз українців» — це колективний сеанс психотерапії у формі кіно, за час перегляду якого глядачі мають згадати, що сталося і зрозуміти як це вплинуло на українців.

Автори фільму устами його героїв доводять, що наша колективна підсвідомість керується психотравмами минулого, а в українців за 20 століття їх сталося чи не найбільше в Європі.

Перша і Друга світові війни, Голодомор, розстріляне відродження, репресії і тотальний контроль понад 70 років під час окупації комуністичним режимом. Це не просто трагічне минуле, це колективна психологічна травма, яка передалась сучасним поколінням українців, і яка не дає змоги вийти на новий рівень суспільного і державного розвитку.

Наразі творці фільму вирушають у тур містами України. На Донеччині кінопоказ відбудеться у Краматорську, 27 січня о 18.00 у Школі мистецтв № 1. Придбати квиток можна тут. Його вартість — 50 грн.

Вгору