Кампанія триватиме на Донеччині, Луганщині та в інших регіонах, що становлять підвищений інтерес для іноземних спецслужб

Источник:  vchasnoua.com  /  13:07, 21 Сентября 2021

«Маєш інформацію — телефонуй»: СБУ почала кампанію з протидії сепаратизму, роспропаганді та вербуванню

Служба безпеки України, у партнерстві з Центром стратегічних комунікацій «СтратКом Україна», починає інформаційну кампанію «Маєш інформацію про небезпеку — телефонуй до СБУ». Про це повідомляє пресслужба ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.

Зазначається, що на «гарячу лінію» СБУ 0−800−501−482 можна звертатися у випадках, коли є дані про можливу загрозу нацбезпеці України.

Інформація, отримана через телефон довіри СБУ, є конфіденційною і буде ретельно перевірена.

Головна мета кампанії — боротьба з сепаратизмом, вербуванням громадян України з боку іноземних спецслужб, а також протидія поширенню фейків, дезінформації та пропаганди країни-агресора.

«Кампанія є частиною системної роботи СБУ, яка ведеться від початку російського воєнного вторгнення на територію України. СБУ бореться з сепаратизмом і спробами порушити суверенітет України не лише на Донбасі, а й у мирних регіонах. Наша мета — блокувати ворожу пропаганду та діяльність російських агентів із розпалювання міжнаціональної ворожнечі, створення штучних конфліктів і вербування місцевих громадян», — заявив речник СБУ Артем Дехтяренко.

Кампанія триватиме три місяці і буде проходити у тих областях України, які, окрім зони проведення ООС, становлять підвищений інтерес для іноземних спецслужб. Це Сумська, Чернігівська, Харківська, Дніпропетровська, Одеська, Миколаївська, Запорізька та Херсонська області.

Наверх