Евакуйованих з окупованих та прифронтових територій приймають у модульних містечках під Вишгородом

Джерело:  bigkyiv.com.ua  /  16:54, 10 Серпня 2023

За розміщення евакуйованих в модульних містечках у Вишгородському районі відповідає Київська ОВА

До столиці люди, що виїжджають з небезпечних територій, можуть дістатися евакуаційним поїздом Суми-Київ. Він щодня курсує з Сум: відправляється о 6:47 і прибуває до Києва об 11:41.

З тимчасово окупованих територій, можна повернутися на підконтрольну територію України через пункт пропуску Колотилівка (рф) — Покровка (Україна) (на кордоні Бєлгородської та Сумської областей).

«На українському кордоні діє волонтерський гуманітарний центр, де всі українці можуть отримати безкоштовну психологічну, юридичну та гуманітарну допомогу, а також переночувати і дістатися до Сум або інших міст України», – повідомляє Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Також діють телефони гарячої лінії, за якими можна звертатися з питань евакуації. До Сумської ОВА: (0542)-77-99-55, на цілодобову гарячу лінію Мінреінтеграції: 15-48. Для повідомлень через месенджери WhatsApp/Telegram/Viber діє номер: (096) 078-84-33.

Нагадаємо, у червні 2023 року Київщина повідомила, що може прийняти три тисячі жителів Херсонщини, чиї домівки постраждали внаслідок підриву Каховської ГЕС.

Вгору