Як відправити адресну посилку на звільнені території – роз’яснення Мінреінтеграції

Джерело:  mig.com.ua  /  17:40, 3 Жовтня 2022

Як відправити адресну посилку рідним на щойно звільнені території

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України для відправлення адресної посилки рідним на нещодавно визволені території рекомендує звертатися до волонтерської організації.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Мінреінтеграції.

«Місто чи село, де живуть ваші рідні, звільнили від загарбників. Як допомогти близьким людям, котрі в таких умовах часто потребують найнеобхіднішого: продуктів харчування, ліків, предметів гігієни? Адже через тимчасову відсутність стабільної логістики люди не завжди можуть дістатися до міста, щоб придбати необхідні речі. Один з дієвих варіантів — звернутися до волонтерської організації, яка сформує гуманітарну допомогу для ваших рідних або передасть зібрану вами посилку безпосередньо із рук у руки», — зазначили у відомстві.

Як відправити адресну посилку рідним на щойно звільнені території

https://www.minre.gov.ua/sites/default/files/field/image/8a14f787-2548-4017-bfa2-2abdf98d8c5b.jpeg

Місто чи село, де живуть ваші рідні, звільнили від загарбників.

Як допомогти близьким людям, котрі в таких умовах часто потребують найнеобхіднішого: продуктів харчування, ліків, предметів гігієни?

Адже через тимчасову відсутність стабільної логістики люди не завжди можуть дістатися до міста, щоб придбати необхідні речі.

Один з дієвих варіантів – звернутися до волонтерської організації, яка сформує гуманітарну допомогу для ваших рідних, або передасть зібрану вами посилку безпосередньо із рук у руки.

Детальніше про те, як передати адресну гуманітарну допомогу рідним на звільнені території,- в інфографіці.

Наголошується, що регіональні координатори зможуть надіслати вантажі лише за умов, якщо сформується певна кількість заявок для конкретного місця призначення або в тому напрямку попутно слідуватиме масштабний гуманітарний вантаж. Передача посилки можлива також у разі організації з тих місць евакуації.

Залишити заявку на відправлення адресної гумдопомоги можна й через цілодобову гарячу лінію з кризових питань Мінреінтеграції за номерами: 1548 та (096)078-84-33. Така заявка буде передана волонтерам.

УВАГА! Ця послуга абсолютно безкоштовна. Якщо з вас хтось вимагає гроші, зателефонуйте нам за вказаними у інфографіці номерами телефонів.

Вгору