Як триває ремонт дороги між Маріуполем та Запоріжжям (ФОТО)

Джерело:  shotam.info  /  11:51, 12 Серпня 2019

Завершити роботи на “дорозі життя” планують у жовтні

Задля того, аби завершити капітальний ремонт стратегічно важливої траси Запоріжжя-Маріуполь до жовтня цього року, частина підрядників працює на об’єкті 24 години на добу. Про це пише ЦТС із посиланням на слова Юрія Голіка, радника екс-голови Дніпропетровської ОДА, керівника програми “Регіональний розвиток” аналітичного центру “Український інститут майбутнього”.

Також він опублікував фотографії того, як ведуться будівельні роботи.

2

 

4

“Траса Запоріжжя-Маріуполь. Дорога життя, як її називають жителі Маріуполя. У рамках старої стратегії цю дорогу планували будувати 6 років. Почали в 2016-м, планували закінчити у 2022-му… Менше місяця тому на нараді у президента по дорогах було прийнято рішення зробити цю дорогу не за три майбутніх роки, а за три місяці, до середини жовтня. Коли ми про це публічно оголосили, багато хто вважав, що це неможливо. Але неможливо – це дивитися на той морок, який відбувається з дорогами зараз. А зробити трасу за три місяці – дуже складно, але реально”, – написав Голик.

3

 

Також він додав, що вже дві підрядні компанії з чотирьох працюють на ремонті автодороги 24 години на добу. “Уже кілька сотень одиниць техніки і сотні людей працюють на цій трасі й уночі теж”, – повідомив Юрій Голик.

5

Як відомо, ремонтні роботи на автомагістралі Запоріжжя-Маріуполь в цьому році почалися в травні. Завершити роботи на “дорозі життя” планують у жовтні.

Вгору