Як триває будівництво південного обходу Дніпра? (ФОТО)

Джерело:  shotam.info  /  15:21, 25 Листопада 2019

Що відклали на 2020-й?

“Автомагістраль-Південь” завершує цьогорічні роботи за проєктом будівництва 2-ї черги південного обходу міста Дніпра. Про це йдеться на сторінці установи у фейсбуці.

Що встигли зробити?

“Ми добудували ділянку протяжністю 3,8 км, яка з’єднала запорізьку трасу (Н-08) з вулицею Аеропортівською. На всій довжині ділянки завершено влаштування нижнього шару асфальтобетонного покриття”, – йдеться у повідомленні.

Читайте також: Європа дає Україні €450 млн кредиту на дороги

Дорожники кажуть, новий шлях надійний, основу зробили з доменного шлаку (товщина 25 см) та щебенево-піщаної суміші (16 см). Нижні шари покриття складаються з щільного асфальтобетону по 10 см кожен. Верхній шар дороги буде влаштований наступного року.

Що відклали на 2020-й?

До кінця 2019-го обіцяють ще завершити будівництво системи водовідведення з проїзної частини та розділювальній смузі. 

“Також наші спеціалісти продовжать виконувати комплекс робіт із досипки ґрунту на узбіччях та розділювальній смузі. Повне завершення робіт на цій ділянці заплановано на наступний рік. Також 2020-го замовник планує подальшу реалізацію проєкту, що передбачає будівництво транспортної розв’язки та шляхопроводу на перетині нової траси з вулицею Аеропортівською та продовження будівництва окружної з виходом до Південного мосту”, – додають дорожники. 

Зазначимо, що південний обхід міста Дніпра має спрямувати рух транзитного транспорту повз міську забудову.

Вгору