Як сонячні станції Донеччини щомісяця забезпечують “зеленою” електроенергією 10 сімей

Джерело:  shotam.info  /  12:14, 29 Липня 2019

Загалом на Донеччині працює 171 домашня СЕС та ВЕС

У Донецькій області один власник приватної сонячної чи вітрової електростанції щомісяця у середньому забезпечує «зеленою» електроенергією 10 домогосподарств, передає сайт Донецькі енергетичні послуги.

“Компанія-постачальник “Донецькі енергетичні послуги” з початку року закупила понад 1,5 млн кВт⋅год електроенергії, виробленої домашніми СЕС і ВЕС”, – ідеться у повідомленні.

Лідери за кількістю електростанцій в області

Зазначається, що з січня по червень у області встановили 62 нові сонячні та вітрові домашні електростанції. Лідер за кількістю установок – Маріуполь – 44 станції. Серед них є комбінована станція, яка генерує енергію з сонця і вітру одночасно.

На другому місці Слов’янськ, де встановлено 29 домашніх сонячних електростанцій, у Костянтинівці – 14, у Лимані – 13, у Покровську – 11.

Забезпечують “зеленою” енергією 10 сімей

“Зараз на Донеччині один просьюмер – домогосподарства, які самостійно виробляють для своїх потреб електроенергію, а надлишки продають у мережу – щомісяця у середньому забезпечує “зеленою” енергією 10 сімей”, – каже директор компанії “Донецькі енергетичні послуги” Олександр Северін.

У компанії наголошують, що чим більше людей будуть переходити на використання поновлюваних джерел енергії, тим більше буде енергії, яка не вимагає викопного палива: газу, вугілля.

Загалом на Донеччині працює 171 домашня СЕС та ВЕС.

Вгору