Як Путін скаже, так я і зроблю - Балицького висміюють в інтернеті (відео)

Джерело:  ria-m.tv  /  10:20, 4 Серпня 2022

Брехня - це основна "цінність" росії та ідеології "руського міра". Брехня виробляється в країні-агресорі в таких кількостях, що повністю замінює собою і гідний рівень життя, і громадянські права та будь-які реальні досягнення

Російські окупанти готуються до проведення референдуму у Мелітополі. Щоб запудрити людям мізки вони брешуть і мелітопольцям така нахабна брехня не довподоби.

Брехня - це основна "цінність" росії та ідеології "руського міра". Брехня виробляється в країні-агресорі в таких кількостях, що повністю замінює собою і гідний рівень життя, і громадянські права та будь-які реальні досягнення. З моменту окупації Мелітополя зі всієї брехні та обіцянок російських загарбників вже можна скласти книгу.

Останнім часом головною метою окупантів тут стала організація так званого "референдуму за приєднання до Росії" і більшість брехні зараз стосується саме цього незаконного заходу. Причому брешуть вони, так би мовити, "на всі боки": своїм кураторам у Кремлі та російській аудиторії брешуть, що всі українці хочуть стати частиною росії та результат референдуму "вже зрозумілий"; мелітопольців же годують просто тоннами обіцянок, намагаючись підкупити їх для добровільної участі у всій цій відвертій зраді та злочину. Брехати і обіцяти до Мелітополя приїжджають вже навіть великі російські чиновники, щоправда брешуть так невміло, що тільки виставляють себе на посміховисько.

Більшості мелітопольців ця груба, вульгарна брехня очевидна і викликає лише гнів і роздратування. І тоді "голос народу" пробивається через заборони та терор окупантів і доносить до людей справжній стан речей. Так на відеохостингу Тік-Ток місцеві жителі розмістили відео, в якому Євген Балицький розповідає, що у питанні референдуму "зробить так, як скаже президент Росії, не запитавши людей: хочуть вони жити у складі Російської Федерації чи ні".

Насправді це - монтаж із різних фрагментів виступу Балицького перед так званими "іноземними журналістами", кожен із яких є співробітником рос-смі. Однак, варто зазначити, тоді гауляйтер сказав ще більшу нісенітницю: він заявив, що особисто доповість Путіну, як проголосували жителі Мелітополя, і якщо мелітопольці не захочуть бути з росією, то так і буде. Зрозуміло, що такого не буде й ці фантазії Балицького лише курям на сміх.

За допомогою такого монтажу українці насправді намагаються зірвати покриви та показати – що колаборанти говорять і що вони мають на увазі насправді. Всім очевидно, що в Кремлі не приймуть жодного іншого результату референдуму, окрім одноголосного "за приєднання до Росії" і від колаборантів вимагають за будь-яку ціну і будь-якими способами забезпечити потрібний результат. І коли на кону така велика ставка, то волевиявлення, думка, свобода, майбутнє і навіть життя окупантів мелітопольців зовсім не хвилюють. Це лише розмінна монета у великій політичній грі кремлівського фюрера.

Балицький вже позбавив мешканців Мелітополя цивільних прав, у тому числі - права голосу і свободи слова: нагадаємо, що він видав указ, за яким будь-яка незгода, протести чи саботаж референдуму, а також невдоволення діями російських військових та окупаційної влади переслідуватимуться і жорстоко каратимуться . Тому будь-які його заяви про "вільний вибір людей" та "відкрите, чесне голосування" - це нахабна брудна брехня.

І практика показує, що подібні злі глузування мелітопольців, як це відео, абсолютно справедливі. Так, у своїх пропагандистських газетах, які поширюються на території Запорізької області, окупанти вже прямо пишуть, що "вибір вже зроблено". Все вже вирішили за нас і найкраще, що можуть зробити мелітопольці в цій ситуації – ніяк не брати участь у цій ганьбі та не грати на руку загарбникам.

Газета

Вгору