Як коти спілкуються з людьми: які слова розуміють?

Джерело:  uainfo.org  /  12:40, 18 Листопада 2023

Домашні улюбленці відчувають не тільки коли людина засмучена, зла, радісна чи сердита, а й здатні розрізняти деякі слова

Більшість господарів сприймають котів як повноцінних членів родини. Приділяють їм достатньо уваги, дбають про них та навіть спілкуються, як з людьми. Але не всі власники знають, що пухнастики можуть розуміти людську мову.

OBOZ.UA детальніше розібрався в цьому питанні. Домашні улюбленці відчувають не тільки коли людина засмучена, зла, радісна чи сердита, а й здатні розрізняти деякі слова, інформує UAINFO.org.

Чотирилапі звертають увагу на інтонацію господаря і поводяться відповідно до цього. Мабуть, більшість помічали, що котик підходить і лягає поруч, коли власник засмучений або захворів. Або проявляє свою увагу та грайливість, коли ви в хорошому настрої. Вони навіть бачать, коли вам щось не подобається і припиняють це робити.

Щоб спілкуватися з людьми пухнастими використовують звуки та мову тіла. Вони муркотять, нявчать, шиплять, показують кігті, роблять рухи вухами та головою або можуть подряпати чи трохи покусати.

Як коти спілкуються з людьми: які слова розуміють

Своїм хвостом коти можуть показати, що їм подобається або навпаки.

  • Крутить хвостом зі сторони в сторону – це означає, що улюбленець чимось дуже не задоволений;
  • Хвіст затиснутий між задніми лапами – це прояв страху;
  • Хвіст розслаблений та нерухомий – гарний настрій.

Якщо кіт ліг на спину та показує свій живіт, це означає, що він довіряє вам. Тому що живіт – це найбільш вразливе місце для домашніх улюбленців і вони ніколи не показують його, якщо відчують небезпеку.

Як зрозуміти, що говорить кіт - HealthApple

Слова, які розуміють коти:

  • Їжа, годування або інші подібні вирази;
  • Ім'я;
  • Заборона, тобто "ні", "не можна";
  • Прийди або інші аналогічні команди;
Вгору