Як громада на Донеччині відродила життя у селі

Джерело:  shotam.info  /  14:03, 24 Червня 2019

Головне, що люди уже відчувають реальні зміни на краще, а це означає, що рухаються іллінівці у правильному напрямку

У 2018 році Іллінівська ОТГ отримала від держави 5,6 млн грн інфраструктурної субвенції.

З місцевого бюджету на ці потреби виділили понад 1 млн грн. Також залучали гроші, переміщені з тимчасово окупованої території. За ці кошти реалізували три проекти. Провели реконструкцію насосної та водопровідної мереж у селі Полтавка, капітальний ремонт вулиць у селі Стара Миколаївка, капітальний ремонт переходу між вулицями в селі Плещіївка. Нині ремонтуються водогони, системи освітлення.

“Наші мешканці вже відчувають позитивні зміни. Більшість адміністративних послуг можна отримати, не виїжджаючи з громади, їх якість поступово, але впевнено покращується. У цьому ми слухаємо наших сільських старост. Приймаємо рішення на виконкомі, виносимо їх на сесію. Все у нас чесно і відкрито”, – каже секретар Іллінівської об’єднаної територіальної громади Валентина Троян.

 

У громаді вже відкриті Центр безпеки, опорна школа, відремонтований клуб, створена дитячо-юнацька спортивна школа та інші об’єкти. Молодь стежить за новими технологіями – в Іллінівській ОТГ працюватиме гурток робототехніки. Та хіба перелічиш все, що зроблено! Головне, що люди уже відчувають реальні зміни на краще, а це означає, що рухаються іллінівці у правильному напрямку.

Вгору