Які документи необхідні для поїздок між регіонами з 21 жовтня?

Источник:  apostrophe.ua  /  08:55, 13 Октября 2021

Для проїзду потрібен один з п'яти ковід-документів: інфографіка з новими правилами для міжобласного транспорту

В Україні через посилення правил пасажирських перевезень в регіонах з "жовтим", "помаранчевим" і "червоним" рівня епідемнебезпекb, вводиться ряд умов, за яких пасажирів будуть пускати на рейси.

Про ці умови йдеться в інфографіці на сайті видання "Слово і діло".

Нові обмеження вступають в силу вже наступного четверга, 21 жовтня і поширюються на "жовту", "помаранчеву" і "червону" зони. Іншими словами, обмеження будуть діяти на всій території (підконтрольній офіційній владі - ред.), оскільки впродовж місяця жодна область не опинилася у "зеленій" зоні.

З 21 жовтня міжрегіональні пасажирські перевезення дозволені за умови наявності у водіїв, екіпажу авіатранспорту і пасажирів одного з наступних документів:

- документа про повну проходження курсу вакцинації (або отримання 1-й дози для регіонів "жовтого" рівня);

- сертифіката (міжнародного, внутрішнього, або іноземного), що підтверджує вакцинацію;

- документа, що підтверджує одужання особи від COVID-19. У свою чергу, дія цього документа має бути підтверджена Єдиним порталом електронних послуг;

- експрес-тесту на визначення антигену коронавіруса (дійсний 72 години).

Відповідальність за наявність цих документів у екіпажу і пасажирів покладається на перевізника. Дані правила поширюються на регулярні та нерегулярні пасажирські перевезення міжобласного сполучення, а саме - на автобуси, залізничний транспорт і літаки. У той же час, обмеження не поширюються на внутрішні міські і внутрішні обласні перевезення.

Наверх