«Я відрізняю світло від темряви»: незрячий чоловік з Одещини плете маскувальні сітки для ЗСУ

Джерело:  usionline.com  /  19:08, 27 Лютого 2024

У нас в країні біда і кожен повинен згуртуватися і щось робити для нашої спільної перемоги. Тому намагаюся допомагати чим можу, – каже Микола

З перших днів війни Болградська громада самоорганізувалася і у людей виникла потреба робити щось корисне для військових. Волонтерка Оксана Кілафли організувала плетіння маскувальних сіток. Першу маскувальну сітку вчили плести представники місцевої ТрО. Згодом плести сітки почали і молодь, і пенсіонери і ті, хто має інвалідність. Так молода родина Солопових з села Залізничне — дружина Діана та її сліпий чоловік Микола долучилися до справи плетіння маскувальних сіток для військових потреб.

Про це повідомляє Інтернет-видання Бессарабії «Махала».

На початку війни у волонтерів в деякий час виникли проблеми грошима та матеріалом для плетіння, тоді Микола з дружиною дуже стали в нагоді. Вони принесли вже готові свої сітки та залучилися до спільної справи.

Вада зору не заважає Миколі Солопову працювати руками, бо він має навички плетіння з дитинства.

Я бачу лише чи світло навкруги, чи темно. Тобто відрізняю день від ночі. Я в’яжу давно, просто в пам’яті залишилося, – пояснює сліпий чоловік.

На плетіння маскувальних сіток родина Солопових витрачає власні кошти, купуючи матеріали в інтернеті. На одну сітку розміром 7 на 5,5 метрів Микола витрачає приблизно десять днів.

У нас в країні біда і кожен повинен згуртуватися і щось робити для нашої спільної перемоги. Тому намагаюся допомагати чим можу, – каже Микола.

Вгору