Херсонський «генно-модифікований» колаборант та розкрадання зернових

Джерело:  arc.construction  /  18:06, 8 Серпня 2022

Ковальов наразі «відзначився» черговими заявами, констатувавши «нову партію» злочинного вивезення зернових до окупованого Криму, а саме в 1320 тон

Минулого тижня ми вже писали про злочинне заведення Кремлем до окупованих районів Херсонщини російського трейдера овочевих «Фуд Сіті», що контролюється наближеним особисто до Путіна мільярдером Ільгаром Рагімовим Мамедгасан огли та його подільниками Годом Нісановим та Зарахом Велієвим з корпорації «Кієвская площадь».

Вказувалося, що посібником цих злочинних діянь «на місцях» став колишній народний депутат Олексій Ковальов, що наразі грає злочинну роль у фейковому «уряді» окупантів. Упрововж розграбування аграрного потенціалу Херсонщини, який триває, Ковальов наразі «відзначився» черговими заявами, констатувавши «нову партію» злочинного вивезення зернових до окупованого Криму, а саме в 1320 тон.

При цьому через Ковальова російська пропаганда одразу почала проводити фейкові тези про те, що «в Україні американські лабораторії вирощували генно-модифіковане зерно», яке при вживанні нібто «змінює ДНК людини». Колаборант для цього абсурдно згадує про «масову загибель птахів, що мігрували через Херсонщину», які начебто «померли б вживали зерно з полів», та що «історія з пернатими, що гинуть, більше не повториться».

Характерно що наразі агресор вивозить як раз зерно, що виросло з посівів, які проводилися з ресурсів, які були на Херсонщині до окупації материкового півдня, та сама маріонетка окупантів чомусь сама не боїться загинути вживаючи його у їжу та задля власного злочинного збагачення. Ось тут у пана Ковальвова як раз й виникла ключова логічна помилка, та щоб її зрозуміти йому й не варто чекати завершення епопеї пана Сальдо у московських лікарнях.

І справа тут звісно не у фейкових «генних модифікаціях» краденого продовольства, а скоріше у тій помилці у генетичному коді самого колаборанта, яка вже призвела його до державної зради та вже дуже скоро призведе до відповідного завершення «карколомної кар’єри».

Вгору