ГУР МО про події на Бєлгородщині: Громадяни РФ діють на території Росії самостійно

Джерело:  censor.net  /  13:21, 25 Травня 2023

Найближчим часом очікується продовження

"Російський добровольчий корпус" і легіон "Свобода Росії" здійснюють свої операції самостійно, згідно з власними цілями та планами.

Про це заявив представник ГУР МО Андрій Юсов, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"РДК і легіон "Свобода Росії" вже зробили відповідні заяви: це громадяни РФ, і на території своєї батьківщини, яка зараз називається РФ, вони діють самостійно, згідно зі своїми задумами та цілями. Україна, звичайно, спостерігає за цими подіями, але громадяни РФ на території РФ діють самостійно", - сказав він.

За словами Юсова, внаслідок цих подій весь світ побачив, що "конструкція путінського режиму є досить хиткою".

"Люди, здатні боротися, у тому числі зі зброєю в руках, з путінським режимом мають велику підтримку на території РФ, у тому числі серед місцевого населення. Їхні дії набирають обертів, це вже не перші події, не перші внутрішні російські конфлікти, і вони стають все більш масштабними. І географія розширюється. Думаю, найближчим часом очікується продовження", - додав Юсов.

Нагадаємо, 22 травня бійці "Російського Добровольчого корпусу" провели новий рейд територією Бєлгородської області РФ. Вони знищили прикордонний пункт у Бєлгородській області РФ.

Telegram-канали зазначали, що в області лунають вибухи. На нараді у губернатора голова прикордонного Грайворона доповів про "тревожные вести" із військової частини.

У мережі також з'явилося відео, на якому танк заїжджає на територію КПП "Грайворон" у Бєлгородській області РФ.

Згодом Легіон "Свобода Росії" та "РДК" заявили про звільнення Козинки на Бєлгородщині. А російська влада почала евакуацію сховища ядерних боєприпасів, яке розташоване у регіоні.

23 травня стало відомо, що бійці Легіону "Свобода Росії" та "РДК" розпочали будівництво фортифікаційних споруд на території КПП "Грайворон" в Бєлгородській області РФ.

В цей же день Міноборони РФ заявило, що нібито розгромило РДК та легіон "Свобода Росії" на Бєлгородщині, вбивши при цьому понад 70 людей, однак сам РДК і легіон "Свобода Росії" заперечують цю інформацію. Джерело: https://censor.net/ua/n3420594

Вгору