Гранти, нові навички та психологічна підтримка: які послуги доступні для ветеранів та їх родин

Джерело:  vchasnoua.com  /  17:01, 21 Травня 2024

Ветерани, ветеранки та члени їхніх родин можуть отримати кошти на розвиток власного бізнесу, отримати безоплатно нові знання та кваліфіковану підтримку психологів чи юристів

Український ветеранський фонд підготував новий дайджест можливостей для ветеранів.

Для ветеранів та ветеранок Львівської області діє бізнес-інкубатор.

Для учасників програми передбачено: бізнес-інтенсив (онлайн), індивідуальні консультації від експертів, сприяння у підготовці стратегії розвитку власного бізнесу, консультації щодо залучення грантів для власної справи. Прийом заявок триває до 20 травня. Детально можна ознайомитися тут.

Програма менторської підтримки жінок в агробізнесі «Empowering Women in Agrifood» від EIT Food

Кожна учасниця отримає протягом програми € 1 тис. фінансової допомоги на проїзд та проживання під час офлайн-заходів, а найкращі проєкти отримають гранти €5 тис. та €10 тис. на розвиток власної справи. Заявки приймають до 24 травня. Дізнатися більше та подати заявку можна тут.

Гаряча лінія кризової підтримки для ветеранів і їхніх родин

Щоб поговорити з кваліфікованим психологом, телефонуйте: 0 800 33 20 29. Лінія доступна щодня та цілодобово. Також можна отримати юридичну консультацію від Українського ветеранського фонду. Щоб отримати індивідуальну письмову консультацію, заповніть форму: https://cutt.ly/cwIRc1ZM.

«Форум можливостей для родин ветеранів: підприємництво та освіта»

Захід відбудеться 21 травня о 14.30 у гібридному форматі: офлайн м.Івано-Франківськ, вул. Л. Курбаса, 6 та онлайн Zoom. Серед спікерів — представники Українського ветеранського фонду, Державної служби зайнятості, ГО «Відважна ІТ освіта» (на базі IT Cluster Academy). Тут можна дізнатися про актуальні фінансові та освітні програми для військових, ветеранів та членів їхніх сімей. Щоб долучитися — зареєструйтеся за посиланням.

«Impactpreneurship 2.0»

Це онлайн-навчання для молодих українців. Участь можуть взяти ветерани до 35 років, які бажають створити соціальний бізнес або бізнес із соціальною складовою.

У програмі: курс із теоретичними та практичним заняттями, спілкування та обмін ідеями, індивідуальні консультації та підтримка від досвідчених менторів.

Переможці отримають грантове фінансування для реалізації проєкту та менторську підтримку протягом 3-х місяців після завершення занять. Участь можуть взяти мешканці 12 областей: Дніпропетровської, Закарпатської, Полтавської, Сумської, Чернівецької, Чернігівської, а також Запорізької, Луганської, Миколаївської, Харківської, Донецької та Херсонської. Анкети приймають до 31 травня. Дізнатися більше можна тут. Заповнити заявку.

Мережа підтримки воїнів та їхніх близьких Veteran Hub

Рідних військових запрошують на групи підтримки для різних аудиторій:

— сімей, чиї близькі перебувають в полоні;

— сімей безвісти зниклих воїнів;

— коханих, які чекають з війни;

— матерів, що чекають дітей з війни;

— сімей, чиї близькі зазнали поранень;

— сімей загиблих воїнів; ветеранів та ветеранок.

У групі можна поліпшити самопочуття, знайти опори та інструменти самопідтримки, а також побути серед тих, хто проживає схожий досвід. Кількість людей у групі — до 12. Зустрічі проходитимуть щотижня протягом 12 тижнів. Участь у групах безоплатна. Щоб дізнатися більше та доєднатися, заповнюйте форму за посиланням.

Український ветеранський фонд відшкодовує 20 тис. грн за програмою мікрофінансування бізнесу ветеранів та членів їхніх родин на купівлю товарів та обладнання для ведення власної справи. Це можуть бути зарядні станції та генератори, комп’ютерна техніка та фотоапарати, устаткування для виробництва та багато іншого. Деталі тут.

Вгору