Готель в руїнах Бахмута та ресторан «для багатих» в розбитому Маріуполі.... ФОТО

Джерело:  vchasnoua.com  /  18:54, 2 Червня 2023

Добірка пробитого дна від окупантів

Здавалося б, дії росіян вже настільки досягли крайньої точки безумства, що нічим вже не здивують. Однак окупанти з кожним днем перевершують себе.

Готель в руїнах Бахмута та ресторан “для багатих” в Маріуполі: добірка пробитого дна від окупантів

Рашисти на захоплених територіях живуть на «своїй хвилі», відкривають нові заклади громадського харчування на кістках мешканців.

Реклама готелю в місті, яке колись було Бахмутом

Нещодавно росіяни вирішили зняти рекламу в зруйнованому Бахмуті. Під звуки вибухів та на фоні руїн готелю «Атлантик», який вони самі ж розбомбили, окупанти цинічно рекламували сервіс бронювання житла. До слова, готель був зруйнований ще 27 липня минулого року. Тоді постраждали щонайменше 4 людини.

Реклама готелю в місті, яке колись було Бахмутом

Ресторан для «багатого життя» в бідному місті

Окупований Маріуполь все менше нагадує звичне місто, а все більше схожий на велику руїну. Разом з тим, окупантів це не хвилює і вони вирішують відкривати «багаті» заклади та ще й знімають на них огляди. Високі ціни та розкішний інтер'єр цинічно контрастують із виглядом на вулицю — за вікном відвідувачі можуть побачити залишки драмтеатру, де було вбито сотні людей. От тобі й багате життя з виглядом на братську могилу.

Нагадаємо, що в Маріуполі в звичайних мешканців з’являється все більше проблем з покупкою продуктів. У магазинах якість продукції в супермаркетах значно нижча за українську. Через надвисокі ціни, люди вишукуються в черги за безплатною кашею та хлібом, або чекають на ринки з надією, що вони можуть зекономити.

«Матрьошка» та «Базар»

Росія несе з собою свій «мир» в усі закутки захоплених міст. Так зване «наймасштабніше відкриття» провели в Сєвєродонецьку супермаркету «Базар». На вигляд це звичайна копія «АТБ», у працівників навіть та ж форма, але заклад «російський», тому й назву вирішили дати свою. Іронічно, що на відкриття прийшло багато людей, адже щось нове у місті це завжди свято, оскільки в Сєвєродонецьку крім руїн, мешканцям вже й немає на що подивитися.

Окрім того, в місті нещодавно відкрили ще один магазин під назвою «Матрьошка». Тут на відміну від маріупольських лаундж-ресторанів окупанти пожаліли грошей на облаштування інтер'єру, а тому вивіску, схоже, зробили зі звичайних аркушів а4. Тепер чекаємо в місті магазин «Балалайка».

До слова, як повідомляють місцеві, раніше на цьому місці був офіс «Єдиной росии» але офіс «раптово» з усіма співробітниками зник.

Фото з місцевих пабліків

Фото з місцевих пабліків

Вгору