Футболіст-мільйонер: “Навіщо мені Феррарі, якщо я можу побудувати дітям стадіон?”

Джерело:  poklik.media  /  16:44, 17 Лютого 2020

Я будую школи, побудував один стадіон, купую багато одягу іншим людям. Я допомагаю своєму народові в Сенегалі

Один із найбільш високооплачуваних гравців англійської Прем’єр-ліги, футболіст "Ліверпуля" Садіо Мане ходить із тріснутим екраном телефона

Садіо Мане

Садіо Мане

На запитання людей, які здивовані поведінкою мільйонера, Садіо відповідає так: “Навіщо мені десять “Феррарі”? Двадцять годинників із діамантами? Два особистих літака? Я пройшов багато: грав у футбол босоніж, у мене не було освіти, але тепер я можу допомагати своєму народу.

Я будую школи, побудував один стадіон, купую багато одягу іншим людям. Я допомагаю своєму народові в Сенегалі.

До речі, ви знали, що через 50 років від найшикарнішої “Феррарі” або літака залишиться тільки купа металобрухту? Годинники з діамантами прийдуть у непридатність років через 30. А шикарний будинок із басейном через 100 років перетвориться в “бомжатню”. Через 100 років і нас тут не буде!” – сказав Мане.

Ісус Христос якось сказав: “Не збирайте собі скарбів на землі, де міль і ржа, і де злодії іх можуть викрасти. Збирайте собі скарби на небі, де ні міль, ані ржа не нівечить і де злодії не пробивають стін і не викрадають. Бо де твій скарб, там буде і твоє серце”

Гроші, які ти витратив, від тебе просто пішли, Гроші, які ти відклав, просто лежать без діла. Але гроші, які ти віддав іншим, починають на тебе працювати. Саме так збираються “скарби на небесах”.

Вгору