Доніс колега: у Криму вчительку засудили за «дискредитацію армії рф»

Джерело:  kavun.city  /  12:07, 24 Квітня 2023

У «рішенні суду» йдеться про те, що судили жінку за висловлені під час приватної розмови з колегою факти. Тобто, на жінку окупантам доніс її ж співробітник

Нелегітимний «чорноморський районний суд Криму» оштрафував соціальну педагогиню з селища міського типу Акмечит (окупаційна назва — Чорноморськ) за «антимосковитські висловлювання». З неї «стягнули» 30 тисяч рублів (близько 13 500 тисяч гривень).

Як повідомляють у Кримській правозахисній групі, йдеться про 70-річну вчительку чорноморської школи №1 Катерину Павленко.

У «рішенні суду» йдеться про те, що судили жінку за висловлені під час приватної розмови з колегою факти. Тобто, на жінку окупантам доніс її ж співробітник.

Катерина Павленко заперечила заяви свого співрозмовника про те, буцімто Україна вісім років «бомбила Донбас», а також заявила йому, що так звана «алея ангелів» у Донецьку — це містифікація уявних «злочинів» української армії й вигадка пропагандистів.

Також жінка прямо заявила співрозмовнику, що у війні, яка розпочалася ще 2014 року, винна безпосередньо Московія, яка прямо підтримала терористичних бойовиків.

Серед іншого педагогині закидають і те, що вона принципово не виконує гімн ворожої країни під час щоденної вранішньої лінійки.

Вгору