Донецький медичний університет закриває свою філію у Кропивницькому

Источник:  vchasnoua.com  /  12:44, 14 Мая 2021

Рада Донецького національного медичного університету ухвалила рішення про припинення роботи філії у місті Кропивницький

Філія Донецького національного медичного університету в Кропивницькому закривається. Про це свідчить відповідне рішення Вченої ради вишу від 12 травня 2021 року, яке опублікувала в.о. ректора вишу Майя Єрмолаєва.

Таке рішення було прийнято у зв'язку з неможливістю виконання Ліцензійних умов провадження освітньої діяльності, аби уникнути порушень законодавства.

Медичний виш у Кропивницькому припинить свою роботу після закінчення 2020/21 навчального року. Два факультети вишу: медичного № 2 та міжнародного переведуть до Краматорська, де базуються основні корпуси Донецького медвишу.

Студентів за їхнім бажанням будуть переводити у підрозділи вишу на Донеччині, або в інші університети.

За інформацією «Суспільного», нині у філії Донецького медичного університету у Кропивницькому навчається тисяча студентів з понад 20 країн світу, з них 400 — це іноземці, здебільшого, з Єгипту, Марокко, Лівану та Індії.

Зазначимо, у 2018 році навколо університету розгорівся скандал. Іноземні студенти вийшли на протест у зв'язку з відсутністю необхідної бази для проходження навчання. Під час перевірки вишу комісія виявила чисельні фінансові порушення та проблеми з належним оформленням студентів.

За результатами перевірок, частину викладачів звільнили. Після цього у У Краматорську та Кропивницькому співробітники центрального апарату СБУ провели обшуки і вилучили документи. Це було пов'язано з тим, що керівництво університету підозрювали у тому, що вони разом з прикордонною та міграційною службою організували схему, за якою студенти нелегально приїжджали в Україну.

Наверх