До відновлення Преображенського собору в Одесі залучать італійських реставраторів

Джерело:  usionline.com  /  18:22, 3 Жовтня 2023

Голова Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер також повідомив, що Антоніо Таяні пообіцяв, що італійські архітектори та підприємці візьмуть участь у відновленні пошкоджених унаслідок російських обстрілів об'єктів в історичній частині Одеси

Підписано угоду з Італією про відновлення Спасо-Преображенського собору в Одесі.

Про це повідомляє голова Одеської ОВА Олег Кіпер та мерія Одеси.

Міністр закордонних справ та міжнародного співробітництва Італійської Республіки Антоніо Таяні запевнив, що до робіт з відновлення історичного центру Одеси будуть залучені провідні італійські фахівці.

Також під час онлайн зустрічі італійські колеги наголосили, що вже зараз відбувається оцінка пошкоджень зруйнованого Спасо-Преображенського собору Одеси. Італійська сторона планує відбудувати та залучити до цього процесу видатних італійських реставраторів.

Ми є прихильниками вступу України до ЄС і всебічно підтримуватимемо прагнення України стати повноправним членом ЄС, – наголосив Міністр закордонних справ та міжнародного співробітництва Італійської Республіки.

Нагадаємо, ракетна атака у ніч на 23 липня 2023 року була найбільш руйнівною для Одеси з самого початку війни. Один з центральних соборів міста зазнав значних ушкоджень.

Вгору