Для українських школярів запускають проєкт зі створення шкільних медіа

Джерело:  shotam.info  /  14:55, 18 Липня 2019

У чому полягає важливість проєкту?

Міносвіти та Мінінформполітики України аносували старт масштабного освітнього проєкту Youth Media Lab для українських шкіл восени цього року, передає Укрінформ.

У чому полягає важливість проєкту?

Мета проєкту – це створення шкільних медіа. Тому протягом цього шкільного року і наступного у 20 регіонах, у 20 українських школах будуть встановлені сучасні медіатеки.

У Міністерстві інформаційної політики наголосили, що створення шкільних медіа навчить дітей відстежувати зміни, які відбуваються навколо, і сучасною мовою їх артикулювати. Не менш важливим буде обмін досвідом із іншими школярами і залучення дітей до всіх світових, сучасних мейнстрімів і трендів.

 

Нова українська соц-мережа для шкіл

Окрім того, в Міносвіти повідомили, що восени також запускають всеукраїнську медіаплатформу для школярів за підтримки “Google Україна”. Платформа працюватиме як соціальна мережа, тому через неї школи зможуть популяризувати свої медіавидання: кожна школа може зареєструвати свій кабінет, обмінюватися медіаконтентом і так само “лайкати” контент один одного.

Коли розпочнеться конкурс для відбору навчальних закладів?

Конкурс, під час якого виберуть 20 шкіл для старту медіапроєкту, розпочнеться з вересня, але школам потрібно уже готувати заявки.

 

Освітній проєкт Youth Media Lab спільно реалізований із двома партнерами – Агенцією з міжнародного розвитку США та «Google Україна».

Вгору