Для поранених воїнів запрацювала урядова «гаряча лінія»

Джерело:  vechirniy.kyiv.ua  /  11:56, 14 Вересня 2023

Номер є багатоканальним, телефонувати можна щодня з 8:00 години ранку до 20:00 години вечора

Зателефонувавши можна отримати консультації щодо протезування та реабілітації.

13-го вересня в Урядовому контактному центрі запустили спеціалізовану «гарячу лінію» з питань реабілітації, протезування/ортезування та забезпечення іншими допоміжними засобами реабілітації військовослужбовців, які отримали поранення. Про це повідомили в пресслужбі Міністерства соціальної політики.

Зважаючи на повномасштабну війну, розв’язану російською федерацією, та спротив, який чинять наші військові на фронті, на жаль, в країні зростає кількість людей, що потребують реабілітації, забезпечення протезно-ортопедичними виробами та допоміжними засобами реабілітації.

Актуальними для тих, хто отримав поранення, стають консультації з питань отримання реабілітаційних послуг та забезпечення протезами, ортезами, іншими допоміжними засобами реабілітації.

Для оперативного надання такої інформації з 13 вересня на базі державної установи «Урядовий контактний центр» запрацювала спеціалізована «гаряча лінія» для консультування військовослужбовців, які отримали поранення, за номером 1545 (в голосовому меню обрати кнопку 4).

Номер є багатоканальним, телефонувати можна щодня з 8:00 години ранку до 20:00 години вечора.

Дзвінки на «гарячу лінію» з мережі фіксованого зв’язку Укртелекому та мобільних операторів Київстар, Vodafone Україна, Лайфселл безкоштовні.

Вгору