Для підприємців Східної України Програма ООН організовує бізнес-тренінги

Джерело:  bizshid.com  /  11:05, 18 Листопада 2019

Представникам малого та середнього бізнесу Донецької, Луганської та Запорізької областей пропонують взяти участь у тренінгах

Програма ООН із відновлення та розбудови миру проведе у грудні 2019 року серію тренінгів з розвитку бізнесу та практичних аспектів підприємницької діяльності, повідомляє «Бізнес-Схід».

Тренінги: «Практичні аспекти підприємницької діяльності для мікро, малого і середнього бізнесу Донецької, Луганської та Запорізької областей», «Бар’єри зростання та основи стратегічного розвитку для мікро, малого і середнього бізнесу».

Реєстрація за посиланням: https://bit.ly/2Ko2bLG.

Учасниками тренінгу можуть стати:

особи, які офіційно проживають у Донецькій і Луганській областях (території, що контролюються урядом України) та в Запорізької області (Бердянський, Більмацький, Гуляйпільський, Мелітопольський, Оріхівський, Токмацький, Якимівський, Приморський, Приазовський райони, міста Бердянськ, Токмак, Мелітополь);

мешканці місцевих громад, а також внутрішньо переміщені особи (ВПО), які зареєстровані у вказаних областях;

навчання буде корисне особам, які розглядають можливість відновлення чи розвитку підприємницької діяльності.

Участь у навчанні – безкоштовна.

Програма ООН із відновлення та розбудови миру повністю відшкодовує - на період навчання - усі витрати:

харчування на час проведення навчання;

учасникам з інших міст, які бажають взяти участь у тренінговому навчанні, витрати на проїзд будуть відшкодовуватися лише в рамках області, в якій проводиться навчальна програма, за наявності проїзних документів (фіскальних квитків з датою виїзду);

учасники забезпечуватимуться роздатковими навчальними матеріалами.

Тренінг «Практичні аспекти підприємницької діяльності для мікро, малого і середнього бізнесу Донецької, Луганської та Запорізької областей»

Програма триденного тренінгу включає опрацювання наступної тематики:

День 1: Принципи та форми організації бухгалтерського обліку. Основи фінансового обліку при загальній та спрощеній системі. Як управляти процесами: правила розробки та описування бізнес-процесів. Основи оподаткування ММCБ. Як правильно організувати співпрацю з бухгалтером, менеджером, співвласниками. Управління персоналом.

День 2: Управлінський облік і організаційна структура компанії. Організація обліку за центрами відповідальності. Управлінська звітність. Класифікація бізнес-процесів. Аналіз бізнес-процесів: як виявити найбільш важливі і проблемні процеси. Матеріальна та нематеріальна мотивація персоналу, компенсації та пільги.

День 3: Система управління фінансами для ММСБ. Управління доходами і прибутковістю. Визначення показників та індикаторів бізнес-процесу. Модель закріплення відповідальності: власники, відповідальні та виконавці бізнес-процесів. Правила оптимізації бізнес-процесів. Системне навчання в організації.

Міста, в яких будуть проведені тренінги:
Донецька область: Краматорськ, Маріуполь, Покровськ.
Луганська область: Кремінна, Сєвєродонецьк.
Запорізька область: Бердянськ, Мелітополь, Токмак.

Тривалість тренінгу – 3 дні, з 9.00 до 18.00 год.

Тренінг «Бар’єри зростання та основи стратегічного розвитку для мікро, малого і середнього бізнесу».

Програма одноденного тренінгу включає опрацювання наступної тематики:
Аналіз бар’єрів зростання ММСБ за допомогою PESTEL-аналізу і «Матриці Mckinsey 7S». Управління ризиками. Організація стратегічного планування бізнесу в умовах невизначеності. Вибір інструментів маркетингу у стратегічному плануванні. Самостійні маркетингові дослідження. Конкурентний аналіз ринку. Створення системи мотивації на основі стратегічних цілей. Правила перевірок бізнесу. Як поводитися при перевірці.

Міста, в яких будуть проведені тренінги:
Донецька область: Краматорськ, Маріуполь.
Луганська область: Сєвєродонецьк.
Запорізька область: Бердянськ.

Тривалість тренінгу – 1 день, з 9.00 до 18.00 год.

Щоб стати учасником тренінгу, необхідно зареєструватися за посиланням https://bit.ly/2Ko2bLG та пройти конкурсний відбір, який здійснюється на основі даних реєстраційної анкети та співбесіди.

Учасників, які будуть відібрані для участі в тренінгу, поінформують про місце і час початку тренінгів, а також про інші організаційно-технічні питання щонайменше за 3 дні до їхнього початку.

Детальніше про саму програму та умови участі у ній можна дізнатися, зателефонувавши за номерами:
(099) 553-65-70, (096) 550-94-76.

Вгору