Десантник з Одещини став Героєм України

Джерело:  dumskaya.net  /  11:06, 29 Вересня 2022

Житель Одеської області удостоївся звання Героя України: відважно захищав мешканців Донбасу та втратив руку

Уродженець міста Болград, командир парашутно-десантного батальйону Владислав Бандар отримав звання Героя України. Уродженець міста Болград, що на Одещині, десантник Владислав Бандар отримав звання Героя України.

Командир парашутно-десантного батальйону старший лейтенант Владислав Бандар брав участь в АТО/ООС, а з початку повномасштабного вторгнення забезпечував оборону на взводних опорних пунктах у районі мосту через річку Сіверський Донець біля Щастя на Луганщині. У березні він організував ефективну оборону позицій у районі Верхньоторецького, що неодноразово зупиняло спроби прориву і не дозволило противнику заволодіти позицією українських військ на найбільш небезпечному напрямі оборони.

Президент України Володимир Зеленський надав звання Героя України та вручив орден «Золота Зірка» жителю Болграда Владиславу Бандару.

Церемонія нагородження відбулася у Білому залі Героїв України у Маріїнському палаці, куди Владислав Бандар прибув зі своєю дружиною Іриною.

Героїчний уродженець Одещини – старший лейтенант, командир парашутно-десантного батальйону. До повномасштабного російського вторгнення він обороняв батьківщину на Донбасі в рамках АТО та ООС.

У березні він забезпечував оборону опорних пунктів у районі важливого мосту через Сіверський Донець біля населеного пункту Щастя Луганської області.

Пізніше він успішно організував оборону в районі Верхньотерецького в Донецькій області і разом із побратимами неодноразово зупиняв ворожі атаки на найнебезпечнішому напрямку.

18 березня під час бою Владислав отримав осколкове поранення правої руки, згодом її довелося ампутувати. Зазначається, що навіть після поранення герой продовжував керувати обороною опорного пункту, допоки його не евакуював бойовий медик.

Наразі Владислав Бандар перебуває на реабілітації.

Володимир Зеленський підкреслив, що хоробрість таких людей, як Владислав, є «фундаментом наших досягнень і майбутньої перемоги».

Владиславу Бандару 26 років, він народився у Болграді на Одещині.


СМЕРТЬ РОСІЙСЬКИМ ОКУПАНТАМ!

Вгору