День зі світлом

Джерело:  www.048.ua  /  11:19, 8 Лютого 2023

Про це повідомили в Укренерго

По всій Україні, починаючи з 8 лютого, будуть проводитися вимірювання споживання електрики. У кожній області в один із днів не буде обмежень електропостачання, а в інші дні можливі зміни у звичних графіках відключень. В Одеській області такі заходи заплановані на 20 лютого.

В Одесі та області 20 лютого не відключатимуть світло | Новини

Про це повідомили в Укренерго.

У компанії пояснили, для чого потрібні виміри.

"Завдяки цьому ми зможемо побачити, як поводяться споживачі, маючи постійний доступ до електроенергії. Таке дослідження, яке називається режимним виміром, дозволяє визначити, скільки саме зараз споживає кожна область за умови нормальної роботи енергосистеми. Такі вимірювання дадуть можливість враховувати при встановлені лімітів релокацію підприємств, міграцію населення, фактичні зміни в загальному рівні й структурі споживання", - йдеться у повідомленні Укренерго.

Отримані результати, які враховуватимуть зміни у кількості населення та у розміщенні підприємств, дозволять Укренерго скоригувати обсяги лімітів для кожної області і забезпечити більш рівномірний розподіл наявної в системі потужності по регіонах.

У разі відсутності масованих атак на енергетичну інфраструктуру орієнтовний графік режимних вимірів (світло буде) такий:

- 8 лютого: Запорізька, Донецька, Миколаївська області;

- 9 лютого: Харківська, Херсонська, Хмельницька області;

- 10 лютого: Волинська, Київська області;

- 13 лютого: Вінницька, Кіровоградська, Чернігівська, Закарпатська області;

- 14 лютого: Полтавська, Черкаська, Рівненська, Луганська області;

- 15 лютого: Житомирська, Івано-Франківська, Сумська, Тернопільська області;

- 16 лютого: Дніпропетровська область;

- 17 лютого: м. Київ, Чернівецька область;

- 20 лютого: Львівська, Одеська.

Разом із тим зазначаємо, що у випадку повторення росією масованих ракетних обстрілів по енергетичній інфраструктурі та, як наслідок, виникнення значного дефіциту доступної потужності в енергосистемі України, проведення режимних вимірів мають бути перенесені до стабілізації ситуації.

Вгору