Де в Україні школярі переходять на дистанційне навчання: всі подробиці

Источник:  apostrophe.ua  /  08:35, 24 Января 2022

Це пов'язано зі зростанням захворюваності на коронавірус та інші гострі респіраторні захворювання

24 січня, школи в деяких областях України переходять на дистанційну форму навчання - причинами цього став спалах коронавірусного захворювання, а також хвиля повідомлень про масове мінування в країні.

"Апостроф" детально розповідає про те, у яких областях України школи переходять на "дистанційку".

Закарпаття

З 24 січня до 7 лютого школи Ужгорода переходять на дистанційне навчання. Це пов'язано зі зростанням захворюваності на коронавірус та інші гострі респіраторні захворювання.

Карантин на два тижні з дистанційною формою навчання відноситься також до міських художніх та спортивних шкіл. Щодо дитячих дошкільних закладів, то вони працюватимуть у звичайному режимі. Тим часом у Мукачеві діти досі на канікулах, але із завтрашнього дня вони виходять на навчання, повідомляє pmg.ua.

Львів

Учні 5-11 класів львівських шкіл перейдуть на дистанційну форму навчання через зростання захворюваності на коронавірус. З понеділка прийматимуть рішення і за молодшими класами – позашкільні класи також перейдуть на дистанційне навчання.

Суми

Як і у випадку із Закарпаттям та Львовом, школярі Сум переходять на дистанційну форму. У разі погіршення ситуації із захворюваністю, влада проведе засідання спеціальної комісії, на якому буде вжито подальших заходів.

Миколаїв

У Миколаєві чотири школи ще 18 січня перейшли на дистанційне навчання через повідомлення про мінування.

Черкаси

Департамент освіти та науки з 17 січня рекомендує школам міста вести навчання у дистанційному режимі. Це пов'язано з тим, що з 12 січня почали надходити повідомлення про замінування шкіл міста.

Івано-Франківськ

В Івано-Франківську з 24 січня починає діяти режим "червоної зони" карантину. Тому місцева влада прийняла рішення перевести низку навчальних закладів, зокрема, ліцеї та гімназії на дистанційну форму навчання. Дитячі садки з 24 січня та 1-4 класи шкіл в Івано-Франківську працюють у звичайному режимі, 5-11 на дистанційному навчанні – про це повідомляє на своїй сторінці у Facebook мер Руслан Марцінків.

Тернопіль

У Тернополі учні 5-11 класів переходять на дистанційну форму освіти через зростання кількості хворих на коронавірус. Про це повідомляє "Файне місто".

Житомир

У місті Новоград-Волинський Житомирської області з 24 січня 2022 року всі школи переходять на дистанційне навчання. Таке рішення пов'язане зі зростанням кількості заражених коронавірусом, повідомляє прес-служба міської ради.

Рівне

У понеділок, 24 січня, 10 шкіл Рівного переходять на дистанційну форму навчання. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив міський голова Олександр Третяк. Водночас, прес-служба Рівненської облдержадміністрації повідомляє, що всього на Рівненщині дистанційно працюють 36 шкіл.

Наверх