Чи витримає цю весну Кримський міст? ФОТО

Источник:  uainfo.org  /  11:06, 22 Февраля 2021

Показово, що неготовність Кримського мосту до екстремальних погодних умов визнають і кримські пропагандисти

Збудований окупантами Кримський міст між Росією та тимчасово окупованим півостровом опинився під загрозою через зледеніння Азовського моря та потужні снігопади.

Про це у Facebook написав журналіст Борис Пенчук, інформує UAINFO.org.

Він зазначив, що висота сніжного покриву у Керчі вже досягла 47 см, аналогічна ситуація спостерігається і в Краснодарському краї Російської Федерації.

"Азовське море - замерзло, весь цей сніг лежить і пресується на поверхні льодового покрова, а це - величезна кригова маса. Зазвичай, коли приходить тепло, то починається льодохід, і здоровенні брили криги в залежності від напрямку вітру ходять з Чорного до Азовського моря, і навпаки. Гарне буде випробування для Кримського моста та його опор", – написав автор допису.

Пенчук нагадав, що рух цим об'єктом перекритий уже впродовж кількох днів через снігову негоду: "Тобто, виявляється, що міст - НЕ Кримський, а Літній, бо може використовуватись лише в теплу погоду?".

Показово, що неготовність Кримського мосту до екстремальних погодних умов визнають і кримські пропагандисти. Так, на ресурсі "Аргументы недели – Крым" написали, що стратегічна споруда виявилася готовою до роботи лише в літніх умовах.

"Закрыли движение по Крымскому мосту – его защищенности не хватило, чтобы противостоять непогоде. А ведь при открытии шла речь о какой-то супер-пупер противообледенительной системе, которая не наносит вреда экологии. И где она? Проектировщики даже парковочные площадки не предусмотрели на такие случаи – машины вынуждены стоять на «Тавриде», съездов с которой нет порой долгие десятки километров", – обурюються на окупованому росіянами українському півострові.

Наверх