Черкаси гарне місто, але душею ми в Слов’янську... Відео

Джерело:  vchasnoua.com  /  16:28, 14 Травня 2024

Як студенти енергобудівного коледжу вже два роки навчаються в евакуації

Слов’янський енергобудівний коледж два роки працює на Черкащині. Попри повномасштабне вторгнення, навчальний заклад відновив свою роботу й нині готує майбутніх будівельників та енергетиків.

Студенти Слов'янського енергобудівного коледжу вже два роки навчаються в евакуації/ Скриншот із відео

Слов’янський енергобудівний коледж, як і більшість навчальних закладів Донеччини, вимушено релокувався через повномасштабне вторгнення. Коледж знайшов прихисток на Черкащині у державному технологічному університеті, інформує Антикризовий медіа-центр.

«Ми розмістили колег, надали приміщення, запросили студентів, і зараз вони проживають у гуртожитку — як колектив коледжу, так і його студенти», — каже ректор ЧДТУ Олег Григор.

На базі університету Слов’янський енергобудівний коледж продовжує готувати майбутніх будівельників та енергетиків. Викладачі коледжу за два роки вже облаштувалися на новому місці, займаються не тільки навчанням, а й дозвіллям студентів.

За цей час в коледжі відбулося вже два випуски, а нині тут навчаються 460 студентів. В закладі здобувають професію як студенти з Донеччини, так і з Черкащини. Попри те, що зустріли релокований коледж гостинно, донецькі студенти хочуть повернутися додому.

«Черкаси гарне місто, але душею я в Слов’янську», — каже студент Владислав.

Вгору