Це класичний фейк і ІПСО

Джерело:  censor.net  /  09:38, 19 Червня 2024

Малюська спростував фейки про перелік адмінпослуг, які неможливі без військового квитка

Міністр юстиції Денис Малюська заявив, що не існує переліку конкретних державних послуг, які нібито будуть неможливі без військово-облікового документа.

Про це він написав у своєму фейсбуці, передає Цензор.НЕТ.

"У телеграм-каналах з посиланням на мене розганяють фейк із переліком конкретних послуг, які нібито будуть неможливі без військово-облікового документа (включно з послугами нотаріусів або ДРАЦС-ів). Це класичний фейк і ІПСО", - наголосив він.

Він зазначив, що окремі послуги дійсно уже обмежені, а окремі будуть обмежуватись, "але точно не за списками, опублікованими і придуманими тг-каналами". Та закликав слідкувати за нормативно-правовими актами.

Малюська окремо спростував фейк про те, що без військового квитка нібито не надаватиметься міжнародна правова допомога.

Водночас він не навів справжнього переліку держпослуг, які вже неможливі або будуть обмежуватись без наявності військово-облікового документа.

Як повідомлялося, відповідно но нового закону про мобілізацію, прикордонники почали випускати чоловіків за кордон, навіть тих, що мають таке право під час воєнного стану, лише з паперовим військово-обліковим документом. При цьому будь-які електронні варіанти, у тому числі додаток "Резерв+", вони не прийматимуть.

Вгору